Blizzard ujawnił datę premiery gry "Diablo III"

Oficjalny blog twórcy / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Blizzard+ujawni%C5%82+dat%C4%99+premiery+gry+%22Diablo+III%22-83344
Od premiery gry "Diablo II" minęło już prawie 12 lat i mimo zapowiedzi trzeciej części, betatestów czy filmików prezentujących rozgrywkę, nikt nie miał pojęcia kiedy "Diablo III" trafi do sprzedaży. Bez żadnych większych zapowiedzi, Blizzard zapowiedział dziś, że premiera "Diablo III" będzie miała miejsce 15 maja 2012. Już dziś można składać na serwisie Battle.net zamówienia przedpremierowe, które pozwolą nam pobrać grę wcześniej i rozpocząć zabawę w momencie kiedy tylko ruszą serwery gry.


Od polskiego dystrybutora gier firmy Blizzard, dowiedzieliśmy się, że polska premiera będzie miała miejsce tego samego dnia. Nic nie wiadomo na dzień dzisiejszy o wersji konsolowej gry, czy w ogóle powstaje, ale warto wspomnieć, że kupując pudełko z grą, będzie ona działała zarówno na komputerach PC jak i Mac.

Warto również wspomnieć o ciekawej promocji jaką Blizzard przygotował dla fanów gry "World of Warcraft". Jeżeli do 1 maja 2012 zdecydują się oni na zakup rocznego abonamentu "World of Warcraft" (płatnego w ratach - co miesiąc z karty Blizzard będzie pobierał odpowiednią kwotę), to za darmo dostaną masę dodatków do w/w gry, dostęp do beta-testów nowego dodatku oraz darmowe "Diablo III".