"Epicentrum" już dziś na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Epicentrum%22+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+na+Blu-ray+i+DVD-108670
"Epicentrum" to trzymający w napięciu i zachwycający znakomitymi efektami specjalnymi film katastroficzny, który okazał się międzynarodowym przebojem. Obraz, w którym główne role zagrali Richard Armitage i Sarah Wayne Callies, zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 5 grudnia!
Pete (Matt Walsh), doświadczony "łowca burz" nie ma szczęścia. Od roku w opancerzonym samochodzie przemierza Stany starając się sfilmować wyjątkowe tornado, ale – jak na razie – mu się to nie udaje, a zirytowani brakiem sukcesów sponsorzy decydują się wstrzymać finansowanie jego projektu. Za własne pieniądze Pete postanawia dać sobie jeszcze jedną, ostatnią szansę. Kiedy współpracująca z nim metereolog Allison (Sarah Wayne Callies) informuje go, że w stronę miasteczka Silverton zmierza trąba powietrzna, Pete wraz ze swoim zespołem decyduje się udać w sam środek potężnej burzy. 

Tymczasem w Silverton trwają przygotowania do uroczystego zakończenia roku szkolnego, które ma się odbyć na miejscowym stadionie. Odpowiedzialnym za organizację imprezy jest wicedyrektor Gary Fuller (Richard Armitage), któremu aktywnie pomagają jego dwaj synowie Trey (Nathan Kress) i Donnie (Max Deacon). Kiedy niespodziewanie miasto zostaje zaatakowane przez niespotykaną do tej pory serię trąb powietrznych, życie wszystkich jego mieszkańców zostaje zagrożone. 

WYDANIE BLU-RAY i DVD 
Film "Epicentrum" na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 5 grudnia. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- FAŁSZYWE TORNADO: REALISTYCZNE WARUNKI – Zalane przez deszcz, spustoszone przez wiatry, zawalone gruzem i kablami – zobacz jak obsada odtwarza skutki przeraźliwego kataklizmu.
- EPICENTRUM: ARCHIWUM TORNADA – Zobacz razem z legendarnym łowcą burz, Reedem Timmerem, jakie warunki są konieczne do powstania destrukcyjnej wichury.
- TITUS: PANCERNY POJAZD ŁOWCÓW BURZ – Wjedź prosto w oko cyklonu w naszpikowanym techniką samochodzie łowców burz, który został zbudowany ze zwykłego samochodu!

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
facebook.com/MojeFilmyDVD

www.galapagos.com.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones