"Hobbs i Shaw 2" wciąż w planach

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Hobbs+i+Shaw+2%22+wci%C4%85%C5%BC+w+planach-137148
Dwayne Johnson jest jedną z najbardziej zapracowanych osób w Hollywood. I nie powstrzymuje go nawet epidemia koronawirusa. Co prawda nie może występować przed kamerą, za to może planować kolejne filmowe projekty. Jednym z nich jest kontynuacja "Hobbsa i Shawa".


O tym, że sequel jest w planach, gwiazdor poinformował na Instagramie odpowiadając na pytania fanów. Co więcej, prace wstępne nad projektem już trwają. Póki co musi zostać zorganizowana ekipa oraz wyznaczony kierunek, w jakim ma pójść fabuła.

Przypomnijmy, "Hobbs i Shaw" opowiadał o zmaganiach tytułowej pary bohaterów z podrasowanym technologicznie złoczyńcą imieniem Brixton. Jak się okazuje za jego działaniami stoi tajemnicza organizacja Eteon, której szefa na razie nie poznaliśmy, lecz słyszeliśmy tylko jego głos.

"Hobbs i Shaw" nie osiągnął w box offisie równie wysokiego wyniku, co ostatnie części głównego cyklu. Zarobił jednak ponad 750 milionów dolarów, więc prawdopodobieństwo nakręcenia kolejnej części zawsze było bardzo wysokie.