"Hobbs i Shaw": Dwayne Johnson marzy o kontynuacji

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Hobbs+i+Shaw%22%3A+Dwayne+Johnson+marzy+o+kontynuacji-144423
"Hobbs i Shaw": Dwayne Johnson marzy o kontynuacji
Dwayne Johnson był ostatnio gościem "The Jesse Caggle Show". Rozmawiał tam m.in. o możliwości powstania kontynuacji filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Aktor ujawnił, że ma pomysł na film, który byłby okazją do godnego pożegnania granego przez niego bohatera.

Dwayne Johnson kontra Vin Diesel. Konflikt na planie serii "Szybcy i wściekli"Dwayne Johnson debiutował jako Luke Hobbs w piątej odsłonie cyklu "Szybcy i wściekli". Jego pojawienie się splotło się z gwałtownym wzrostem popularności cyklu. Z tego też powodu producenci zdecydowali się zatrzymać gwiazdora na dłużej. Johnson pojawił się więc w szóstej, siódmej i ósmej części "Szybkich i wściekłych".


Niestety Dwayne Johnson i Vin Diesel, główna siła napędowa całego cyklu, nie dogadywali się. Z czasem sytuacja zaogniła się do tego stopnia i producenci postanowili rozdzielić panów. Johnson został gwiazdą spin-offu, a Vin Diesel pozostał w głównym cyklu.

"Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Czy jest szansa na sequel?Gwiazdami spin-offu "Szybkich i wściekłych" byli Dwayne Johnson i wprowadzony nieco później do serii Jason Statham. "Hobbs i Shaw" miał premierę w 2019 roku. W Stanach Zjednoczonych był pierwszym od czterech filmów cyklu, który nie zarobił 200 milionów dolarów. Jego wynik wyniósł 174 miliony. Nieco lepiej poradził sobie na świecie i z łącznymi wpływami w wysokości 760 milionów dolarów jest obecnie trzecią najbardziej kasową częścią cyklu "Szybcy i wściekli".

Na dzień dzisiejszy nie ma jednak oficjalnie ogłoszonych planów dotyczących kontynuacji, choć seria wciąż jest prężnie rozwijana. Johnson twierdzi, że ma pomysł na sequel, którym podzielił się z twórcami cyklu. Jego zdaniem wszyscy są nim zachwyceni.

Johnson nie ujawnił szczegółów swojego pomysłu. Z wywiadu w "The Jesse Caggle Show" można wywnioskować, że miałoby to być pożegnanie z postacią Luke'a Hobbsa. Innego pożegnania lubiany przez fanów bohater mieć nie będzie. Johnson już wcześniej publicznie zapowiedział, że jego noga nigdy więcej nie stanie na planie kolejnych części głównego cyklu.

"7 wspaniałych" odc. Najlepsze sceny akcji w serii "Szybcy i wściekli"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones