"Kino pełne muzyki" razem z piątkowym Dziennikiem

Informacja nadesłana przez wydawcę /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kino+pe%C5%82ne+muzyki%22+razem+z+pi%C4%85tkowym+Dziennikiem-44409
W piątek 11 lipca DZIENNIK rozpoczyna nową serię w ramach Filmoteki DZIENNIKA. Kolekcja nosi tytuł "Kino pełne muzyki" i będzie składała się z siedmiu części: filmów muzycznych i musicali.
Pierwszy z serii to słynny musical "Chicago", zdobywca sześciu Oskarów, ze wspaniałą muzyką i znakomitymi rolami Catheriny Zeta - Jones i Renee Zellweger.
Kolejna pozycja to "Upiór w operze", piękna opowieść z Opery Paryskiej ubarwiona muzyką mistrza musicali, Andrew Lloyd Webbera. W kolekcji znajdą się również takie hity jak "Buena Vista Social Club" z urzekającą muzyką z Kuby czy "Dirty Dancing", najbardziej znany muzyczny romans lat osiemdziesiątych z roztańczonymi Jennifer Grey i Patrickiem Swayze.
Kolejne części będą ukazywały się w piątki wraz z DZIENNIKEM. Cena DZIENNIKA z filmem wynosi 6,99 zł.
Serii "Kino pełne muzyki" towarzyszy kampania reklamowa w telewizji, w radio, w internecie i w tytułach prasowych Axel Springer Polska. Patronem medialnym serii jest Radio ZET.