"Kong: Wyspa Czaszki" już na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Kong%3A+Wyspa+Czaszki%22+ju%C5%BC+na+Blu-ray+i+DVD-124672
King Kong, jeden z najbardziej znanych filmowych potworów powraca w nowej superprodukcji opowiadającej o początkach jego legendy! "Kong: Wyspa Czaszki" z Tomem Hiddlestonem, Samuelem L. Jacksonem oraz Brie Larson w rolach głównych jest już dostępny na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.


Rok 1973, środek Zimnej Wojny. Rządowy agent Bill Randa (John Goodman) proponuje kapitanowi Jamesowi Conradowi (Tom Hiddleston), utalentowanemu tropicielowi i byłemu członkowi brytyjskiej jednostki SAS, udział w wyjątkowej misji. Wspólnie z grupą doświadczonych żołnierzy, weteranów wojny w Wietnamie dowodzonymi przez podpułkownika Prestona Pacarda (Samuel L. Jackson), mają się dostać na tajemniczą Wyspę Czaszki, która przez lata skryta była przed ludzkim wzrokiem za zasłoną gęstej mgły.

Grupie, w której znalazła się również fotograf Mason Waver (Brie Larson), udaje się dostać na wyspę, ale chwilę po wkroczeniu w jej przestrzeń powietrzną wojskowe śmigłowce zostają zaatakowane przez gigantyczną małpę. Zdziesiątkowani uczestnicy misji trafiają w sam środek tajemniczego i przerażającego świata, w którym niebezpieczeństwo czai się wszędzie.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH 4K ULTRA HD BLU-RAY, BLU-RAY 3D, I BLU-RAY:

- Tworzenie King Konga: Dwuczęściowy dokument o odrodzeniu legendarnego potwora;
- Z archiwum Monarch: Poznaj sekrety organizacji oraz mitologię MonsterVerse;
- Tom Hiddleston: Nieustraszony podróżnik: Wycieczka po filmowych plenerach;
- Sceny niewykorzystane;
- Komentarz reżysera i wiele więcej!