Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/%22Kot+Bob+i+ja%22+doczeka+si%C4%99+kontynuacji-135015

"Kot Bob i ja" doczeka się kontynuacji

  • The Hollywood Reporter
  • autor: mp
  • Filmy
Film z 2016 roku "Kot Bob i ja" doczeka się kontynuacji. Reżyserem sequela będzie Charles Martin Smith, specjalista od opowieści o ludziach i zwierzętach, autor "O psie, który wrócił do domu" i dwóch części "Mojego przyjaciela Delfina".

bob.jpg


Kontynuacja filmu "Kot Bob i ja" nosi tytuł "A Gift From Bob". Będzie to ekranizacja trzeciego tomu cyklu Jamesa Bowena, w którym ten opisuje, jak zmieniło się jego życie, kiedy pojawił się w nim rudy kociak. W Polsce trzeci tom został wydany pod tytułem "Kot Bob i jego podarunek".

Jest grudzień 2010 roku. James z Bobem u boku nadal sprzedaje gazety na ulicach Londynu, z trudem związując koniec z końcem. Zbliża się Boże Narodzenie - okres, którego James, cierpiąc z powodu rozłąki z rodziną i dotkliwej biedy, obawia się najbardziej. Tym razem jednak święta będą wyglądały zupełnie inaczej - za sprawą rudego kota, który podaruje swojemu opiekunowi wyjątkowy prezent...

Autorem scenariusza jest Garry Jenkins, ghost-writer książki, która została zekranizowana jako "Kot Bob i ja". Zdjęcia ruszą już w przyszłym miesiącu.

3 21

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię