"Król tygrysów" powraca. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kr%C3%B3l+tygrys%C3%B3w%22+powraca.+Zobaczcie+zwiastun+2.+sezonu-144342
"Król tygrysów" powraca. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu
Netflix udostępnił zapowiedź wideo drugiego sezonu "Króla tygrysów". Nowe odcinki dokumentu trafią na platformę już 17 listopada. Twórcy zapowiadają, że będzie w nich jeszcze więcej chaosu i szaleństwa niż w pierwszej części. Zobaczcie wideo:

 
"Król tygrysów" zadebiutował na Netfliksie w marcu 2020 roku. Początkowo planowany był jako miniserial, jednak niespotykana popularność, jaką zyskał, skłoniła twórców do zrealizowania drugiego sezonu. Zobaczymy w nim, jak niespodziewana popularność wpłynęła na życie bohaterów. Powróci też temat tajemniczego zaginięcia męża Carole Baskin, czyli aktywistki walczącej o prawa wielkich kotów na terenie USA i nemezis Joego Exotica


Sam Joe Exotic, odsiadujący w więzieniu karę za planowanie zabójstwa Baskin, musiał zrezygnować ze swojej charakterystycznej fryzury. Ponadto jest zniesmaczony faktem, że nie może korzystać z uroków sławy, jaką zapewnił mu serial. Poznamy także kulisy kampanii prowadzonej przez bohatera, której celem było nakłonienie ustępującego z urzędu prezydenta Donalda Trumpa, by go ułaskawił.

Przypominamy odcinek programu Na skróty, w którym przyglądaliśmy się fenomenowi "Króla tygrysów":