"Książę Persji" od dzisiaj na Blu-rayu i na DVD

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99+Persji%22+od+dzisiaj+na+Blu-rayu+i+na+DVD-64792
Fani filmu "Książę Persji: Piaski czasu" już od dzisiaj mają okazję jeszcze dokładniej zgłębić tajemnice i legendy starożytnej Persji, dzięki premierze tego tytułu na Blu-ray oraz DVD.

"Książę Persji: Piaski czasu" to fantastyczna, utrzymana w duchu trylogii "Piraci z Karaibów", pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji opowieść. Główny bohater, młody książę Dastan (Jake Gyllenhaal), zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką Taminą (Gemma Arterton) i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Sztylet jest podarunkiem od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.Główne role w tej pełnej spektakularnych efektów specjalnych produkcji zagrali Jake Gyllenhaal - nominowany do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain", sir Ben Kingsley - nagrodzony Oscarem dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w filmie "Gandhi" oraz Alfred Molina znany z takich produkcji jak "Spider-Man 2" i "Kod da Vinci") i Gemma Arterton ("Starcie Tytanów", "Quantum of Solace"). Wyprodukowany przez Jerry'ego Bruckheimera (trylogia "Piraci z Karaibów", "Skarb Narodów") i wyreżyserowany przez Mike'a Newella ("Harry Potter i Czara Ognia") obraz "Książę Persji: Piaski czasu" wydany teraz na Blu-ray i DVD zawiera mnóstwo materiałów dodatkowych, które pozwolą widzom przeżyć niezwykłe, porywające przygody w mistycznej krainie Persji oraz poznać tajemnice kryjące się za poszczególnymi scenami filmu.

"Książę Persji: Piaski czasu" to film, w którym doświadczysz prawdziwej kinowej magii w domu, w szczególności w przypadku wydaniu na Blu-ray. Nieskazitelna jakość obrazu 1080p oraz najwyższa jakość dźwięku w formacie DTS-HD pozwoli w pełni cieszyć się zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi oraz dynamiczną akcją. Wydanie to, w porównaniu z DVD, jest bogatsze o materiał dodatkowy - niewykorzystaną scenę w filmie pt. "Głowy na tacach".


Dodatki specjalne do filmu:

DVD:
- Tajemniczy świat: tworzenie "Księcia Persji" – odwiedziny planu filmowego oraz przyjrzenie się kulisom powstawania produkcji

BLU-RAY:
- Tajemniczy świat: tworzenie "Księcia Persji"– odwiedziny planu filmowego oraz przyjrzenie się kulisom powstawania produkcji
- Scena niewykorzystana – "Głowy na tacach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones