Co za combo! Twórcy "Pszczelarza" i "Babilonu" łączą siły

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Ayer%2C+re%C5%BCyser+filmu+%22Pszczelarz%22%2C+Damien+Chazelle%2C+re%C5%BCyser+filmu+%22Babilon%22+kr%C4%99c%C4%85+thriller-154725
Co za combo! Twórcy "Pszczelarza" i "Babilonu" łączą siły
źródło: Getty Images
autor: Mike Marsland
Ta współpraca wielu zaskoczy. David Ayer, reżyser filmów "Pszczelarz" i "Legion samobójców", oraz Damien Chazelle, zdobywca Oscara za "La La Land" i reżyser filmu "Babilon", łączą siły, by zrealizować "Heart Of The Beast".

Ayer & Chazelle. Co wiemy o ich wspólnym projekcie?"Heart Of The Beast" powstaje dla studia Paramount Pictures, które jest ostatnio w centrum uwagi za sprawą zaogniającej się walki o to, kto studio kupi (ostatnio Apollo złożyło ofertę opiewającą na kwotę 11 miliardów dolarów).

GettyImages-1740470981.jpg Getty Images © Laurent KOFFEL


David Ayer będzie reżyserem filmu. Damien Chazelle z kolei ma pełnić funkcję producenta. Za scenariusz odpowiada twórca teledysków Cameron Alexander. Będzie to jego pierwszy zrealizowany tekst filmów pełnometrażowego.

O samym filmie wiemy na razie niewiele. "Heart Of The Beast" zapowiada się na kino survivalowe. Bohaterem będzie były komandos i jego emerytowany pies bojowy. Razem będą musieli przeżyć w alaskańskiej dziczy i powrócić do cywilizacji po tym, jak cudem przetrwali tragiczny wypadek.

Zwiastun filmu "Pszczelarz"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones