"Mutiny": Jason Statham łączy siły z reżyserem "Przerwanego lotu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mutiny%22%3A+Jason+Statham+%C5%82%C4%85czy+si%C5%82y+z+re%C5%BCyserem+%22Przerwanego+lotu%22-155505
"Mutiny": Jason Statham łączy siły z reżyserem "Przerwanego lotu"
źródło: Getty Images
autor: David Crotty
We wrześniu w Wielkiej Brytanii ruszają zdjęcia do filmu akcji "Mutiny". Główną rolę zagra  Jason Statham, a za kamerą stanie Jean-François Richet ("Przerwany lot", "Atak na posterunek").  

Jason Statham na tropie spiskuStatham wcieli się w Cole'a Reeda, który zostaje wrobiony w morderstwo swojego przełożonego, przemysłowca-miliardera. Próbując dopaść prawdziwego zabójcę, bohater trafia na trop międzynarodowego spisku.

Scenariusz napisali Lindsay Michel i J.P. Davis ("Przerwany lot"). Dystrybucją filmu w Stanach Zjednoczonych zajmie się wytwórnia Lionsgate.

GettyImages-1163831046.jpg Getty Images © Samir Hussein


Statham zakończył niedawno zdjęcia do filmu "Levon's Trade" według scenariusza Sylvestra Stallone'a. Tytułowy bohater to legenda mrocznego świata operacji specjalnych. Dla dobra swojej córki mężczyzna porzucił dawny fach i zajął się pracą w budowlance. Kiedy jednak w tajemniczych okolicznościach znika pociecha jego szefa, Levon postanawia wykorzystać umiejętności zdobyte w dawnych czasach.      

Do najbardziej znanych filmów z udziałem Stathama należą "Przekręt", "Agentka" i "Pszczelarz", a także serie "Transporter", "Adrenalina", "Szybcy i wściekli", "Meg" oraz "Niezniszczalni".

Zwiastun filmu "Pszczelarz"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones