"Midnight Sons" to nowi "Avengers"?

That Hashtag Show / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Midnight+Sons%22+to+nowi+%22Avengers%22-142391
"Midnight Sons" to nowi "Avengers"?
Po sukcesie "Końca gry" Marvel chce rozwijać filmy zespołowe. Wśród nieogłoszonych jeszcze projektów z pewnością nie zabraknie filmów, w których grupa superbohaterów łączy siły, by stawić czoło potężnemu wrogowi. Jak podaje portal That Hashtag Show, jednym z nich, znajdującym się na wczesnym etapie rozwoju, jest widowisko "Midnight Sons".

Synowie Północy to grupa dysponujących nadprzyrodzonymi mocami bohaterów znanych z serii komiksów Marvela. Są wśród nich takie postacie jak Hellstrom, Morbius, czy Doktor Strange. Po raz pierwszy pojawili się w wydanym w sierpniu 1992 roku drugim tomie "Ghost Ridera". Marvel Studios na podstawie ich przygód chce stworzyć franczyzę podobną do Avengers.

Informacje o projekcie pojawiały się już wcześniej, brakowało jednak postaci, które mogłyby znaleźć się w tego typu filmie. Nowe projekty MCU, zarówno filmowe, jak i serialowe, pozwolą zaznajomić widzów z nowymi bohaterami. W sequelu "Doktora Strange'a" prawdopodobnie zobaczymy Ghost Ridera. Bohaterami "Blade'a" będą Hannibal King i Hellstrom. Ich wątki zostaną rozwinięte w "Midnight Sons". 

Jako że projekt jest na wczesnym etapie rozwoju, szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że głównym przeciwnikiem bohaterów będzie Blackout – nieśmiertelny demon znany także jako Lilin, zaprzysiężony wróg Ghost Ridera
Udostępnij: