Benedict Cumberbatch zapowiada powrót jako Doktor Strange

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Benedict+Cumberbatch+w+filmie+Marvela+zn%C3%B3w+jako+Doktor+Strange-151352
Benedict Cumberbatch zapowiada powrót jako Doktor Strange
Benedict Cumberbatch nie zakończył jeszcze swojej przygody z Kinowym Uniwersum Marvela. Jego powrót może nastąpić szybciej niż się tego spodziewamy. W jednym z ostatnich wywiadów zasugerował, kiedy znów zmieni się w Doktora Strange'a.

Kiedy Benedict Cumberbatch wróci do uniwersum Marvela?Benedict Cumberbatch był gościem JW3 Speaker Series. W trakcie długiej rozmowy zasugerował, że trafi na plan jednej z przyszłorocznych produkcji Marvela.

Niestety aktor nie podał żadnych szczegółów. Nie jest więc jasne, czy miał na myśli "Avengers: The Kang Dynasty" (którego produkcja została ostatnio opóźniona). A może Doktor Strange dostaje kolejny własny film, w który rozwinięty zostanie wątek Clei.

Postać, w którą wciela się Charlize Theron, została wprowadzona w widowisku "Doktor Strange w multiwersum obłędu". W komiksach jest wielką miłością herosa.

Wywiad JW3 Speaker Series

O filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu"Benedict Cumberbatch zadebiutował w Marvelu w widowisku "Doktor Strange" z 2016 roku. Po raz ostatni widzieliśmy go przed rokiem w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu".

Jego akcja toczy się po wydarzeniach znanych z widowiska "Avengers: Koniec gry". Stephen Strange będzie musiał stawić czoło Mordo (Chiwetel Ejiofor), swojemu byłemu przyjacielowi. Film ma być powiązany fabularnie nie tylko z widowiskiem "Spider-Man: Bez drogi do domu", ale także z serialami "Loki" oraz "WandaVision".

W obsadzie, poza Cumberbatchem i Ejioforem, Elizabeth Olsen, Benedict Wong i Rachel McAdams.

Podcast "Mam parę uwag" o filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones