"Obecność 3" będzie inna niż dwie poprzednie części

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Obecno%C5%9B%C4%87+3%22+b%C4%99dzie+inna+ni%C5%BC+dwie+poprzednie+cz%C4%99%C5%9Bci-123403
Po dwóch częściach "Obecności" zdążyliśmy zaprzyjaźnić się z polującym na duchy małżeństwem Warrenów (Vera Farmiga i Patrick Wilson), a także przyzwyczaić do pewnego schematu, zgodnie z którym toczą się ich przygody. Producent Peter Safran zapowiedział jednak, że trzecia część serii będzie nieco różnić się od pozostałych.


Niektóre sprawy (jakimi zajmowali się Warrenowie) nie są aż tak znane, choć spędzili oni dużo czasu nad ich zgłębianiem, powiedział Safran. Nie możemy przecież zrobić kolejnego filmu o nawiedzonym domu, czyż nie? Nie możemy opowiedzieć o kolejnym opętaniu w domu z zagrożoną rodziną. Prawda? Myślę, że tym razem powinno to być coś innego.

Wygląda na to, że filmowcy jeszcze nie zdecydowali się na to, jaka sprawą zajmą się tym razem Warrenowie. Na szczęście kariera prawdziwych Eda i Lorraine Warrenów jest bogata w szereg intrygujących dochodzeń, producenci mają więc z czego wybierać. Potwierdził to sam Safran, który dodał jeszcze: Mamy dużo opcji i mnóstwo materiału źródłowego.

Cóż, informacja o tym, że twórcom zależy, by nowy film nie był powtórką z rozrywki, to zdecydowanie dobra informacja.

Udostępnij: