Premiera horroru "Obecność 2" na Blu-ray i DVD!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+horroru+%22Obecno%C5%9B%C4%87+2%22+na+Blu-ray+i+DVD-120111
Patrick Wilson i Vera Farmiga powracają na dużym ekranie jako para słynnych demonologów - Ed i Lorraine Warren. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw. Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków "Obecność 2" jest już dostępna na Blu-ray® i DVD!


W roku 1976 Ed (Patrick Wilson) i Lorraine Warrenowie (Vera Farmiga) – detektywi zajmujący się zjawiskami paranormalnymi i zawodowi łowcy duchów – prowadzą swoją najgłośniejszą sprawę nawiedzonego domu w Amityville. Przynosi im ona międzynarodową sławę, ale też prawie kosztuje ich życie. Rok później, po zasłużonym urlopie naukowym, Warrenowie wybierają się do Londynu by spotkać się z rodziną Hodgsonów, w której domu – położonym w popularnej dzielnicy Enfield – dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk. Z początku są przekonani, podobnie jak większość opinii publicznej, że sprawa jest oszustwem, jednak na miejscu z przerażeniem odkrywają jak bardzo się mylili. Duch Billa Wilkinsa, poprzedniego właściciela domu, nawiedza jego mieszkańców wystawiając ich życie na niebezpieczeństwo. Historia, która dla wielu była po prostu oszustwem, teraz stanie się najlepiej udokumentowanym przypadkiem w historii badań paranormalnych.


WYDANIA BLU-RAY™ I DVD
Horror "Obecność 2" na Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 26 października.
Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

Dodatki specjalne na DVD:
•    Sceny niewykorzystane

Dodatki specjalne na Blu-ray:
•    Poltergeist z Enfield: przeżywając horror Relacje naocznych świadków.
•    Na planie "Obecności 2": Ekskluzywny materiał dokumentujący tworzenie efektów specjalnych. Wyzwania towarzyszące aktorom i ekipie przy kręceniu sequela.
•    Sceny niewykorzystane
•    I wiele więcej!

Dodatkowo na Blu-ray i DVD dostępny będzie pakiet dwóch filmów: "Obecność"  i "Obecność 2".
Udostępnij: