"Pakt z diabłem" już na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Pakt+z+diab%C5%82em%22+ju%C5%BC+na+Blu-ray+i+DVD-115963
"Pakt z diabłem" już na Blu-ray i DVD
źródło: materialy promocyjne
"Pakt z diabłem" to nowy film w reżyserii Scotta Coopera, autora uhonorowanego dwoma Oscarami dramatu "Szalone serce". Oparta na faktach opowieść z Johnnym Deppem, Joelem Edgertonem i Benedictem Cumberbatchem w rolach głównych jest już dostępna na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.


Boston, rok 1975. Irlandczyk James Bulger (Johnny Depp) jest jednym z najgroźniejszych lokalnych gangsterów twardo i bezwzględnie sprawującym kontrolę nad południową częścią miasta w czym wspierają go jego najbliżsi współpracownicy Steve Flemmi (Rory Cochrane) i Kevin Weeks (Jesse Plemons). Niestety, jego małe imperium jest zagrożone ze strony włoskiej mafii, która stara się przejąć jego rejon.

Mniej więcej w tym samym czasie do Bostonu wraca agent FBI John Connolly (Joel Edgerton), bliski przyjaciel zarówno Jamesa Bulgera jak i jego brata Williama (Benedict Cumberbatch). Connolly ma za zadanie ukrócenie działalności włoskiej mafii w mieście, ale - jak do tej pory - nie odnosi na tym polu żadnych sukcesów. 

Pewnego dnia agent wpada na szatański pomysł i proponuje Jamesowi Bulgerowi by ten został jego informatorem i pomógł mu w walce z mafią. Początkowo niechętny gangster szybko dochodzi do wniosku, że dzięki tej współpracy mógłby otrzymać wyjątkową ochronę, która pozwoliłaby mu dalej rozwijać jego przestępcze imperium. Film opowiada historię tego haniebnego przymierza, które wymyka się spod kontroli. Bulger bezkarnie obchodzi prawo, umacniając swoją władzę i budując pozycję najgroźniejszego przestępcy w Bostonie i w końcu jednego z najbardziej niebezpiecznych gangsterów w historii Stanów Zjednoczonych.

WYDANIE BLU-RAY I DVD 
Film "Pakt z diabłem" na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 22 lutego. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY
- Tam, gdzie kończy się film, zaczyna się obława! Odkryj niesamowity labirynt tajemnic i oszustw, który doprowadził do ostatecznego schwytania najbardziej poszukiwanego przez FBI gangstera, Whitey’a Bulgera
- Johnny Depp: przemiana w Whitey’a Bulgera
- Pakt z Diabłem: najtajniejszy spisek, najmroczniejsza zbrodnia
 
WYDANIE DVD
- Johnny Depp: przemiana w Whitey’a Bulgera


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
facebook.com/MojeFilmyDVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones