"Plotkara" w HBO GO - premiera już dziś!

https://www.filmweb.pl/news/%22Plotkara%22+w+HBO+GO+-+premiera+ju%C5%BC+dzi%C5%9B-144310
"Plotkara" w HBO GO - premiera już dziś!
źródło: materialy promocyjne

Serial Max Original "Plotkara", przedstawiający losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side, ma swoją premierę w Polsce w HBO GO już dziś. Razem z nowym serialem do serwisu dodane zostaną także wszystkie sezony kultowej wersji "Plotkary" sprzed kilkunastu lat.Nowa "Plotkara", serial Max Original, za który odpowiada Joshua Safran - scenarzysta i producent wykonawczy wersji sprzed kilkunastu lat, to kontynuacja tego kultowego już klasyka serialowego. Produkcja przenosi nas z powrotem na Upper East Side, gdzie - dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji - śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych. Nowa produkcja przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku.

Serial Max Original oparty jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, który emitowany był w latach 2007-2012. W rolach głównych w nowej produkcji występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.


Serial "Plotkara" wyprodukowany został przez Fake Empire i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television i CBS Studios. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Joshua Safran z Random Acts. Producentami wykonawczymi są także Josh Schwartz i Stephanie Savage z Fake Empire, oraz Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z Alloy Entertainment. Lis Rowinski z Fake Empire pełni funkcję współproducentki wykonawczej.

Premiera pierwszej części nowej "Plotkary" (2021)  zaplanowana została w HBO GO na 26 października. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej wersji serialu.

Informacja sponsorowana