"Pokonani": Michael C. Hall gwiazdą serialu Canal+ - wywiad

https://www.filmweb.pl/news/%22Pokonani%22%3A+Michael+C.+Hall+gwiazd%C4%85+serialu+Canal%2B+-+wywiad-140879
"Pokonani": Michael C. Hall gwiazdą serialu Canal+ - wywiad
źródło: materialy promocyjne

Jak "Pokonani" zmienili postrzeganie drugiej wojny światowej przez Michaela C. Halla? Co zdaniem aktora stanowi najważniejszy element fabuły serialu? I jak ocenia współpracę z twórcami – Månsem Mårlindem i Björnem Steinem? Co spowodowało, że zdecydował się wystąpić w produkcji? Wywiad z Michaelem C. Hallem dostępny jest już dziś. Serial "Pokonani" jest dostępny od 1 stycznia 2021 roku na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ "Telewizja przez internet". 

"Pokonani" w reżyserii Björna Steina i Månsa Mårlinda ("Most nad Sundem") to nowa, ośmioodcinkowa koprodukcja CANAL+ Polska. W głównej obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Taylor Kitsch ("Detektyw"), Michael C. Hall ("Dexter"), Nina Hoss ("Kobieta w Berlinie"), Logan Marshall-Green ("Prometeusz"), Tuppence Middleton ("Downton Abbey") oraz Sebastian Koch ("Homeland"). Serial jest dostępny od 1 stycznia 2021 roku na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w usłudze CANAL+ "Telewizja przez internet".


TOM FRANKLIN


Amerykański wicekonsul. Wykształcony i bystry. Skończył prawo, bo tak chciała jego rodzina i historię sztuki, bo tak dyktowało mu serce. Dla niej jest w stanie przekroczyć granice, a w powojennym Berlinie znajomość rynku sztuki jest na wagę złota. Franklin oficjalnie jest wicekonsulem z ramienia Funduszu Pomocy Humanitarnej, ale zajmuje się też działalnością wywiadowczą. Jest bezpośrednim przełożonym Maxa McLaughlina. Strategicznym celem amerykańskich aliantów jest dopilnowanie, żeby Rosjanie nie przejęli Berlina – zadaniem Toma Franklina jest jego realizacja.


O FABULE SERIALU


Amerykański gliniarz, Max McLaughlin (Taylor Kitsch) przybywa latem 1946 roku do zniszczonej stolicy pokonanych Niemiec. Ma wspierać tworzenie policyjnych struktur w mieście bezprawia i chaosu. W zadaniu pomaga mu lokalna policjantka Elsie Garten (Nina Hoss). Na ich celowniku znajduje się przestępca o pseudonimie Engelmacher (Sebastian Koch) – Al Capone powojennego Berlina. Max poszukuje także swojego zaginionego po wojnie brata Moritza (Logan Marshall-Green), który realizuje samozwańczą misję, związaną z ukrywającymi się nazistami. Wsparciem dla Maxa ma być stacjonujący w Berlinie konsul, Tom Franklin (Michael C. Hall).

Zapraszamy do odwiedzenia strefy CANAL+ na Filmwebie, gdzie znajdziecie informacje o premierach i nowościach dostępnych w CANAL+, nowej telewizji przez internet. Premiery największych hitów kinowych, najlepsze kanały na żywo, emocjonujący sport. Nagradzane filmy prosto z Hollywood oraz najnowsze polskie produkcje. Oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz!

Odwiedź strefę CANAL+.

Informacja sponsorowana
Udostępnij: