"Resistance 3" już w sklepach

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/%22Resistance+3%22+ju%C5%BC+w+sklepach-77528
Świat, o który kiedyś walczyliśmy, leży w gruzach. Chimera zabrała nam wszystko – domy, rodziny, człowieczeństwo. Teraz jednak nadszedł czas, by to odzyskać. W grze "Resistance 3" przemierzasz koszmarną wizję Ameryki lat 50., w której ludzkość desperacko walczy o przetrwanie. Musisz zmierzyć się ze sprytniejszymi, nowopowstałymi rodzajami chimer lub możesz dołączyć do innych ocalałych ludzi i powalczy w sieci. Jesteś ostatnią szansą na odwet. Dołącz do ruchu oporu!Trzecia część serii "Resistance" rozwija wątek alternatywnej rzeczywistości, w której II Wojna Światowa nie miała miejsca, zaś cały świat stawia czoła śmiertelnemu zagrożeniu w postaci wirusa Chimery. Pierwsza część gry była tytułem startowym na konsoli PlayStation 3 i ukazała się w 2006 roku (w Europie w 2007 roku),  zaś sequel ukazał się w 2008 roku.

"Resistance 3" jest strzelaniną z perspektywy pierwszej osoby (First Person Shooter), z akcją prowadzoną w iście filmowym stylu, łączącą elementy kina gore, horroru i science-fiction.  

Gra zawiera tryb fabularny dla jednego lub dwóch graczy, oraz rozbudowany tryb rozgrywki sieciowej dla wielu uczestników.

"Resistance 3" obsługuje dodatkowo kontroler ruchu PlayStation Move, Strzelca PlayStation Move, jak również umożliwia rozgrywkę w stereoskopowym 3D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones