"Sicario 3" powstanie? Emily Blunt, Benicio Del Toro i Josh Brolin na tak

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sicario+3%22+powstanie+Emily+Blunt%2C+Benicio+Del+Toro+i+Josh+Brolin+na+tak+%E2%80%93+Filmweb-152619
"Sicario 3" powstanie? Emily Blunt, Benicio Del Toro i Josh Brolin na tak
Twórcy "Sicario" – producenci Molly Smith i Trent Luckinbill odpowiedzialni ostatnio za "Gada" – zapowiedzieli, że trzecia część dramatu kryminalnego z Emily Blunt, Benicio Del Toro i Joshem Brolinem ma szansę powstać. Wszystkie trzy gwiazdy pierwszej odsłony chcą tego powrotu.

"Sicario 3": jakie są szanse na powstanie?Entuzjazm trojga aktorów, którzy stanowią hollywoodzką czołówkę, to zdecydowanie dobry znak i duży krok w kierunku realizacji planów. Producenci zdradzili, że w tym momencie najbardziej zaangażowany w pomysł jest Benicio Del Toro, który współpracował ze Smith i Luckinbillem przy filmie "Gad". Nie wiadomo jednak, czy tak wziętym aktorom uda się zgrać w czasie swoje grafiki, ani nawet kiedy mogłyby ruszyć prace nad filmem. Dopóki w Hollywood trwa strajk aktorów, nikt nie podejmie się planowania jakichkolwiek działań w tym temacie. Musimy więc czekać. 

Nasz pomysł polega na tym, by ponownie zebrać obsadę z Benicio, Emily i Joshem i opowiedzieć świetną historię. Benicio jest najbardziej wtajemniczony, jako że ostatnio z nami współpracował. Ale na bieżąco informujemy wszystkie gwiazdy. Są zaangażowani. (...) Strajk jedynie trochę nas spowolnił w ostatniej fazie roboczej. Ale wszyscy są bardzo podekscytowani – powiedziała dziennikarzom Smith. 

Realizacja "Sicario 3" z całą trójką aktorów jest tym bardziej interesująca, że Emily Blunt zabrakło w drugiej części. Jej powrót w trójce podgrzewa więc atmosferę oczekiwania. 

Sicario": o czym jest?Pierwszą część "Sicario" z 2015 wyreżyserował Denis Villeneuve. Fabuła opowiada o agentce FBI, która przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Kobieta stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem". Jego prawdziwa tożsamość będzie dla bohaterki największym szokiem. 

Sicario": zwiastun
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones