Emily Blunt w filmie A24 razem z Dwayne'em Johnsonem

The InSneider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+%22Wyprawy+do+d%C5%BCungli%22+Emily+Blunt+i+Dwayne+Johnson+w+filmie+Benny%27ego+Safdiego-154344
Emily Blunt w filmie A24 razem z Dwayne'em Johnsonem
źródło: Getty Images
autor: ABC
Emily Blunt i Dwayne Johnson najwyraźniej lubią ze sobą pracować. Gwiazdy disnejowskiego widowiska "Wyprawa do dżungli" już wkrótce spotkają się na planie nowej produkcji A24.

"The Smashing Machine" solowy debiut współreżysera "Nieoszlifowanych diamentów"Za kamerą stanie Benny Safdie, który wraz z bratem Joshem nakręcił głośne dramaty sensacyjne "Good Time" oraz "Nieoszlifowane diamenty". "The Smashing Machine" będzie jego pierwszym solowym reżyserskim przedsięwzięciem. Realizację sfinansuje słynące z promocji kina autorskiego studio A24.                

Urodzony w 1968 roku Mark Kerr ma na koncie ponad dwa tuziny tytułów mistrzowskich MMA. Ponadto dwa razy zdobył mistrzostwo wagi ciężkiej UFC, a także wygrał światowy turniej  Vale Tudo. Cieniem na jego spektakularnej karierze sportowej kładło się uzależnienie od leków przeciwbólowych. Film opowie o tym, co działo się w życiu Kerra w 2000 roku. Był to czas, kiedy wojownik zmagał się z problemami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 


Emily Blunt i Dwayne Johnson przyjaciółmiEmily Blunt i Dwayne Johnson spotkali się na planie "Wyprawy do dżungli". Obraz inspirowany atrakcją z disnejowskiego parku rozrywki wyreżyserował Jaume Collet-Serra.

Film opowiadał o przygodach kapitana łodzi i badaczce dzikiej przyrody, którzy wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę, by odnaleźć drzewo życia.

W planach jest realizacja kontynuacji.

Blunt i Johnson zaprzyjaźnili się na planie filmu i pozostali w kontakcie po zakończeniu prac. To może być jeden z powodów, dla których aktorka w "The Smashing Machine" wystąpi.

Zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones