"Superman i Lois": nowy Jonathan Kent wybrany

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Superman+i+Lois%22%3A+nowy+Jonathan+Kent+wybrany-147669
"Superman i Lois": nowy Jonathan Kent wybrany
źródło: materialy promocyjne
W obsadzie serialu CW "Superman i Lois" doszło do zmiany. Wcielający się w Jonathana Kenta Jordan Elsass, który opuścił serię po drugim sezonie, został zastąpiony przez nowego aktora. Jest nim Australijczyk Michael Bishop ("Mix").

Dlaczego CW potrzebowało nowego Jonathana Kenta?Okoliczności opuszczenia serialu przez Elsassa nie są całkowicie jasne. Aktor nie stawił się w wyznaczonym terminie na zdjęcia w Vancouver, gdzie na co dzień powstaje "Superman i Lois". Jak podało Warner Bros. TV, aktor zakończył współpracę "z powodów osobistych".

Zastępujący go Michael Bishop dotąd pojawiał się głównie w rodzimej telewizji, przede wszystkim w serialu "Grace Beside Me". Przełomem okazał się dla niego realizowany dla Disney Channel ubiegłoroczny film "Mix" – opowieść o 15-latce spełniającej swoje marzenie o byciu DJ-ką.


"Superman i Lois" – o czym opowiada serial?Fabuła "Supermana i Lois" skupia się wokół tytułowej pary, superbohatera i dziennikarki, którzy muszą radzić sobie ze stresem i presją związaną z byciem pracującymi rodzicami w dzisiejszym społeczeństwie.

Pierwszy odcinek serialu zadebiutował w styczniu 2021 roku. Rekordowe otwarcie przyczyniło się do przedłużenia realizacji o kolejny sezon. Druga seria zakończyła swoją emisję w czerwcu tego roku.

Gwiazdami produkcji są Tyler Hoechlin i Elizabeth Tulloch. Hoechlin został zaangażowany w 2016 roku i pojawiał się jako Superman w kilku serialach z tak zwanego Arrowverse. Tulloch debiutowała jako Lois Lane w crossoverze "Supergirl" i "Flasha" zatytułowanym "Elseworlds" z 2018 roku. W obsadzie są również Alex Garfin, Erik Valdez, Inde Navarrette, Wolé Parks, Adam Rayner, Dylan Walsh i Emmanuelle Chriqui. Showrunnerem serialu jest Todd Helbing.

Zwiastun serialu "Superman i Lois"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones