Jaka przyszłość czeka serial "Superman i Lois"? Stacja CW podjęła decyzję

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wi%C4%99cej+%22Supermana+i+Lois%22+Stacja+CW+podj%C4%99%C5%82a+decyzj%C4%99+w+sprawie+przysz%C5%82o%C5%9Bci+serialu-152692
Jaka przyszłość czeka serial "Superman i Lois"? Stacja CW podjęła decyzję
CW zapowiedziało koniec serialu "Superman i Lois". Czwarty sezon produkcji z Tylerem Hoechlinem i Elizabeth Tulloch w rolach tytułowych bohaterów będzie zarazem ostatnim. Jego premiera zaplanowana jest na 2024 rok. 

To koniec "Supermana i Lois". Co stoi za decyzją CW?


Do decyzji o zakończeniu produkcji serialu "Superman i Lois" przyczynił się niedawny strajk scenarzystów oraz cięcia budżetowe w CW. Z ośmiorga scenarzystów, którzy do tej pory pracowali nad projektem, zostało pięcioro. Wiadomo też, że spośród dwanaściorga aktorów, którzy pojawiali się w serialu regularnie, w czwartym sezonie zobaczymy tylko czwórkę. Będą to Tyler Hoechlin, Elizabeth Tulloch, Michael Bishop i Alex Garfin.

W ciągu ostatnich trzech sezonów serial "Superman i Lois" zredefiniował zarówno kino superbohaterskie, jak i familijne. Przyczynili się do tego Tyler, Elizabeth i pozostali członkowie obsady, którzy bez trudu nadali tym klasycznym postaciom nowej głębi i złożoności, jakich nigdy wcześniej nie widziano w uniwersum Supermana – powiedział Brad Schwartz, dyrektor działu rozrywki w The CW Network. Jesteśmy wdzięczni za lata ciężkiej pracy. Zaowocowały one pełną wdzięku opowieścią, na którą złożyła się praca scenarzystów, producentów, aktorów i ekipy serialu, a także naszych wspaniałych partnerówz Warner Bros. Telewision i Berlanti Productions. Wraz z ostatnim lotem Supermana zespół zostawia nam absolutnie fantastyczne 10-odcinkowe, warte każdej minuty pożegnanie z jedną z najbardziej legendarnych rodzin CW wszech czasów.

O czym opowiada "Superman i Lois"? Zobacz zwiastun


Serial "Superman i Lois" zadebiutował w 2021 roku. Rok później został nagrodzony Saturnem w kategorii najlepszy serial science-fiction. Zobaczcie zwiastun:Po latach zmagania się z złoczyńcami, potworami siejącymi spustoszenie w Metropolis oraz zagrażającymi ludzkości najeźdźcami z kosmosu, najsłynniejszy na świecie superbohater, Człowiek ze Stali aka. Clark Kent (Tyler Hoechlin) oraz dziennikarka Lois Lane (Elizabeth Tulloch), stają twarzą w twarz z jednym z największych wyzwań – stresem, presją oraz złożonością bycia pracującymi rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Jakby tego było mało, Clark i Lois zdają sobie sprawę, że ich synowie, Jonathan (Jordan Elsass) i Jordan (Alexander Garfin), mogli odziedziczyć supermoce po ojcu, które z czasem mogą się w nich ujawnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones