Jack mógł przeżyć? James Cameron odpowie w nowym wydaniu "Titanica" 4K

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Titanic%22%3A+Szczeg%C3%B3%C5%82y+kolekcjonerskiego+wydania+4K+z+okazji+25.+rocznicy+premiery-152511
Jack mógł przeżyć? James Cameron odpowie w nowym wydaniu "Titanica" 4K
5 grudnia. Wszyscy fani widowiska Jamesa Camerona "Titanic" powinni zapisać tę datę. Wtedy to swoją premierę będzie miało nowe kolekcjonerskie wydanie filmu w wersji Blu-ray 4K.

Szczegóły nowego wydania filmu "Titanic"Choć wytwórnie powoli odchodzą od dystrybucji filmów na fizycznych nośnikach, "Titanic" może liczyć na niezwykle "wypasioną" wersję. W kolekcjonerskim wydaniu, które trafi na rynek z okazji 25. rocznicy premiery filmu, znajdziemy samo widowisko w krystalicznie czystym obrazie 4K.

Fani dostaną również książkę zawierającą masę informacji, schemat statku Titanic (z zaznaczeniem miejsc, w których odbywały się kluczowe sceny), zapis nutowy największego hitu z filmu "My Heart Will Go On", jak również reprodukcje rekwizytów (menu, karty pokładowe).

Wydanie zawiera również materiał wideo "TITANIC: Stories From the Heart", w którym reżyser James Cameron, producent Jon Landau i gwiazda Kate Winslet dzielą się swoim wspomnieniami z pracy nad widowiskiem.

Fani znajdą też materiał "TITANIC: 25 Years Later", w którym James Cameron bada różne mity i teorie dotyczące zatonięcia Titanica. Odpowiada też na pytanie, czy Jack mógł przeżyć - pytanie, które od ćwierć wieku polaryzuje widownię.

W sumie ostateczna wersja kolekcjonerska zawierać będzie ponad 15 godzin materiałów dodatkowych.


"Titanic" - romans wszech czasów"Titanic" to film nakręcony przez Jamesa Camerona, którego gwiazdami byli Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Jest to historia Jacka i Rose, którzy poznali się i zakochali podczas dziewiczego rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie.

Film okazał się historycznym wydarzeniem bijąc wszystkie box-office'owe rekordy. Do dziś należy do najbardziej kasowych produkcji w historii.

Zwiastun filmu "Titanic"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones