"Tony Hawk's Pro Skater 1+2" zapowiedziany. Czas odkurzyć deskorolki

Activision / autor: Marcin Dąbkowski /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/%22Tony+Hawk%27s+Pro+Skater+1%2B2%22+zapowiedziany.+Czas+odkurzy%C4%87+deskorolki-137721
"Tony Hawk's Pro Skater 1+2" zapowiedziany. Czas odkurzyć deskorolki
Activision zapowiedziało dziś, że we wrześniu powróci uwielbiana przez graczy seria "Tony Hawk's Pro Skater". Nie będzie to jednak nowa odsłona (wszyscy pamiętamy tragiczną "piątkę"), a odświeżone "Tony Hawk's Pro Skater" i "Tony Hawk's Pro Skater 2" w jednym pakiecie. W grze znajdą się zaprojektowane od nowa (choć z uwzględnieniem oryginalnej geometrii) lokacje, legendarni skaterzy oraz wiele utworów muzycznych, które pamiętamy z tamtych odsłon. "Tony Hawk's Pro Skater 1+2" zadebiutuje 4 września tego roku na komputerach PC (Epic Games Store) oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun.Oryginalna seria Tony Hawks Pro Skater jest ważnym czynnikiem w ewolucji współczesnych trików na deskorolce i inspiruje wielu profesjonalnych skaterów, których znasz i uwielbiasz – powiedział Tony Hawk. Jestem podekscytowany, mogąc pomóc inspirować nową generację skaterów i graczy – a także obecnych fanów – do dalszego rozwoju tego sportu.

"Tony Hawk's Pro Skater 1+2" będzie zawierać także rozwiązania znane z późniejszych gier z serii, w tym revert, lip tricks, wall plant oraz oryginalne tryby multiplayer, zarówno do rozgrywki online jak i lokalnego, kanapowego grania.Tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater również powracają, a nowością w edytorze parków tym razem jest solidny edytor umożliwiający nowe sposoby modyfikacji. Gracze będą mogli udostępniać online swoim znajomym parki oraz stylizacje skaterów z opcjami modyfikacji.


Za grę odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, które odświeżyło niedawno "trylogię Crasha Bandicoota" oraz "Crash Team Racing", zaś w przeszłości blisko wspólpracowało z Neversoftem przy portowaniu gier z serii "Tony Hawk" na różne platformy. Poniżej znajdziecie porównania niektórych lokacji z oryginalnych gier i ze zmierzającego remake'u.Udostępnij: