Sierpień w PlayStation Plus - w co zagramy?

PlayStation / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sierpie%C5%84+w+PlayStation+Plus+-+w+co+zagramy-147221
Sierpień w PlayStation Plus - w co zagramy?
PlayStation opublikowało właśnie listę gier, w które bez dodatkowych opłat będą w sierpniu mogli zagrać subskrybenci usługi PlayStation Plus. Co wskoczy w miejsce dostępnych w lipcu gier?"Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (Cross-Gen Deluxe Bundle)" (PS4 i PS5)

"Tony Hawk’s Pro Skater" i "Tony Hawk’s Pro Skater 2" to dwie kultowe gry w jednym zestawie. Tytuły zostały odtworzone od podstaw w niesamowitej jakości. Wszystkie legendarne postacie skatingu, dobrze znane poziomy i triki wracają w odnowionej i uzupełnionej odsłonie.

"Yakuza: Like a Dragon" (PS4 i PS5)

Gra przedstawia losy Ichibana Kasugi, zajmującego niską pozycję członka tokijskiej rodziny yakuza. Główny bohater bierze winę na siebie i na 18 lat trafia do więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Zgodnie z obietnicą lojalnie odsiaduje wyrok, lecz gdy wreszcie wychodzi na wolność, przekonuje się, że za więzienną bramą nikt na niego nie czeka. Okazuje się, że jego rodzina została zniszczona przez człowieka, którego darzył największym szacunkiem. Ichiban postanawia odkryć prawdę o zdradzie rodziny i odzyskać swoje dawne życie.

"Little Nightmares" (PS4)

W mrocznym świecie "Little Nightmares" czeka niezwykła przygoda, podczas której gracze zmierzą się z lękami swojego dzieciństwa! Głównym zadaniem będzie pomoc Six w ucieczce z Paszczy – wielkiego, tajemniczego statku pełnego niegodziwych, wiecznie głodnych istot.

Powyższe gry będą dostępne od 2 sierpnia 2022. Gry z konsoli PlayStation 4 możecie uruchomić dzięki wstecznej kompatybilności na konsolach PlayStation 5.