"Twierdza 3" od dziś w sklepach

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Twierdza+3%22+od+dzi%C5%9B+w+sklepach-79076
Cenega, oficjalny partner SouthPeak Interactive Corporation w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech informuje, że już dzisiaj w sklepach w całej Polsce dostępna jest gra "Twierdza 3". Gra będzie dostępna w podwójnej wersji językowej do wyboru. W pełnej polskiej wersji językowej zlokalizowane zostaną zarówno napisy, jak i głosy w grze, a w jedną z głównych ról wcielił się jeden z najbardziej znanych polskich aktorów – Piotr Fronczewski! Ponadto, usłyszymy też głosy 30 innych, profesjonalnych aktorów teatralnych. Drugim rozwiązaniem będzie możliwość zabawy w języku angielskim.

Próbki z polskich nagrań znaleźć można pod tym adresem - http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1462.

"Twierdza 3" to niezwykła strategia osadzona w realiach średniowiecza, w której jednym z najbardziej charakterystycznych elementów jest tworzenie własnych zamków, otaczających ich osad. "Twierdza 3" jest jednym z najważniejszych tytułów wśród wydawanych przez nas gier - mówi Melanie Mroz z SouthPeak Games. Studio FireFly tworzy prawdziwe arcydzieło, które ustanowi nowe standardy dla tego typu gier. Miliony fanów z niecierpliwością oczekują tego kroku naprzód w serii Twierdza, a nowi fani z pewnością będą oczarowani wysoką jakością gry i jej unikalnym stylem rozgrywki.

Budowanie zamku, z czego znana jest cała seria "Twierdza",  zostało znacząco ulepszone, dzięki czemu gracze zyskują jeszcze większą kontrolę nad stawianymi przez siebie budynkami. Dzięki temu możliwe jest tworzenie własnego królestwa w ścisłej zgodności z przyjętą przez siebie taktyką. Co więcej, budowanie nie jest teraz ograniczone przez system siatki terenu; gracze mogą swobodnie stawiać mury zamku, które z wdziękiem będą stały… do momentu aż zostaną rozwalone w pył przez przeciwnika.

Poza innowacyjnymi zmianami w budowie zamków, wprowadzone też zostały nocne oblężenia, które otwierają przed graczem zupełnie nowe taktyczne możliwości do wykorzystania. Pod osłoną ciemności żołnierze gracza polują na przeciwnika, należy tez umiejętnie wybrać broń do walki, tak by nasze oddziały mogły przetrwać nocne godziny.

Ulepszono też silnik graficzny, dzięki czemu budynki stawiane przez graczy i ich otoczenie można oglądać w jeszcze większych detalach. Wieśniacy zajmujący się swoimi sprawami, żołnierze przygotowujący się do wojny, mieszkańcy cierpiący od wybuchłej plagi – gracze mogą obserwować życie codzienne epoki średniowiecza w najdrobniejszych szczegółach.

Oblężenia zamków również zostały usprawnione dzięki przerobionej i ulepszonej fizyce gry. Dużo większe możliwości w niszczeniu murów i towarzyszący temu realizm sprawiają, że oblężenia są pełne dramatyzmu, a na oczach gracza zamek jego lub przeciwnika dosłownie obraca się w ruinę.

Więcej na temat gry znaleźć można na stronie http://www.stronghold3.com/ natomiast więcej informacji na temat innych tytułów SouthPeak znajduje się na www.southpeakgames.com
Udostępnij: