Margot Robbie i Brad Pitt powalczą o Oscary. Odświeżą klasykę

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22W+pogoni+za+cieniem%22+czeka+remake.+Wyprodukuj%C4%85+go+Margot+Robbie+i+Brad+Pitt-152377
Margot Robbie i Brad Pitt powalczą o Oscary. Odświeżą klasykę
Teraz, kiedy strajk scenarzystów dobiegł oficjalnie końca, możemy spodziewać się wysypu informacji na temat nowych projektów filmowych. Jednym z właśnie ogłoszonych został "The Thin Man". Stoją za nim hollywoodzkie potęgi: Margot Robbie i Brad Pitt.

Nowa wersja "W pogoni za cieniem""The Thin Man" będzie remakiem filmu "W pogoni za cieniem" z 1934 roku. Studia produkcyjne Margot Robbie LuckyChap i Brada Pitta Plan B chcą wspólnie go zrealizować.

Obie firmy miały projekt na oku jeszcze przed wybuchem strajku scenarzystów, ale dopiero teraz rozpoczęto poważne negocjacje w sprawie jego realizacji. Ponieważ wciąż trwa strajk aktorów, obecnie nie są prowadzone żadne poszukiwania odtwórców głównych ról.


Johnny Depp mógł być gwiazdą "W pogoni za cieniem""W pogoni za cieniem" to komedia kryminalna, która zdobyła cztery nominacje do Oscarów, w tym dla najlepszego filmu (gdzie musiała uznać wyższość kultowej klasyki "Ich noce"). Obraz był tak wielkim przebojem, że doczekał się kilku kontynuacji.

Bohaterami "W pogoni za cieniem" są były detektyw i jego bogata żona. Kiedy ich znajomy znika w niewyjaśnionych okolicznościach, postanawiają zbadać sprawę. Ta wkrótce zmienia się ze sprawy zaginięcia w tajemnicę morderstwa. Oryginał był ekranizacją powieści Dashiella Hammetta.

Wersja planowana przez Robbie i Pitta nie jest pierwszą próbą odświeżenia "W pogoni za cieniem". Ponad 10 lat temu remake planował Rob Marshall. W głównej roli miał wystąpić Johnny Depp.

Zwiastun filmu "W pogoni za cieniem"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones