Zdjęcia do "The Movie Critic", ostatniego filmu Quentina Tarantino, dopiero za rok?

X, World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+%22The+Movie+Critic%22%2C+ostatniego+filmu+Quentina+Tarantino%2C+dopiero+za+rok-153927
Zdjęcia do "The Movie Critic", ostatniego filmu Quentina Tarantino, dopiero za rok?
źródło: Getty Images
autor: Pascal Le Segretain
Wygląda na to, że ostatni film Quentina Tarantino – "The Movie Critic" – trafi na ekrany później, niż się spodziewaliśmy. Według najnowszych informacji prace na planie mają rozpocząć się dopiero za rok. 

Kiedy ruszą zdjęcia do ostatniego filmu Quentina Tarantino?


Początkowo zdjęcia do "The Movie Critic" były planowane na jesień 2023 roku. Niestety na przeszkodzie stanęły trwające wówczas w Hollywood strajki scenarzystów i aktorów. Informację o nowej dacie produkcji podał w serwisie X Borys Kit, dziennikarz związany z portalem The Hollywood Reporter.

Brad Pitt przymierza się do roli w następnym (i prawdopodobnie ostatnim) filmie Quentina Tarantino, "The Movie Critic". Zdjęcia prawdopodobnie rozpoczną się na początku 2025 roku w Los Angeles – napisał. 

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: Z kolei blog World of Reel spekuluje, że data ta może być związana z dostosowaniem grafiku do zobowiązań Brada Pitta, który ma zagrać w filmie jedną z ról. Przeczytaj: Gwiazda "Pewnego razu w Hollywood" będzie również gwiazdą nowego filmu Quentina Tarantino, "The Movie Critic". Aktor przez większość tego roku będzie pracował na planie dramatu sportowego "Apex". Zdjęcia do tego projektu także zostały zawieszone ze względu na strajki. Przeczytaj: Brad Pitt wspiera strajk aktorów. Produkcja widowiska o F1 wstrzymana

"Pewnego razu... w Hollywood" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Pewnego razu... w Hollywood". Zobacz zwiastun "Pewnego razu... w Hollywood"


Film "Pewnego razu... w Hollywood" zadebiutował na festiwalu w Cannes w 2019 roku. Wcielający się w postać Cliffa Bootha Brad Pitt otrzymał za tę rolę m.in. Złoty Glob i Oscara. Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones