"Wojownicze Żółwie Ninja" od niedzieli na kanale Nickelodeon

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Wojownicze+%C5%BB%C3%B3%C5%82wie+Ninja%22+od+niedzieli+na+kanale+Nickelodeon-103468
Już w tę niedzielę Nickelodeon wyemituje nowe odcinki "Wojowniczych Żółwi Ninja". Dodatkowo dla fanów tej kultowej animacji stacja po raz pierwszy w historii przygotowała specjalną, dedykowaną podstronę http://turtles.nick.com.pl poświęconą zielonym wojownikom i mutantom, z którymi będą musieli się zmierzyć.

Pewnego dnia Mistrz Splinter został oblany tajemniczą zieloną substancją, która zmieniła go w olbrzymiego szczura, a jego cztery żółwiki – w zmutowane żółwie o niezwykłych zdolnościach. W obawie przed prześladowaniami ze strony ludzi, Splinter wychował i szkolił żółwie na wojowników ninja w podziemiach miasta.

Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello stanowią zgrany zespół. Drużyna wojowników do perfekcji opanowała wschodnią sztukę walki – ninjutsu. Codziennym przygodom Żółwi towarzyszy 16-letnia April O’Neil. To dzięki tej dziewczynie wojownicy mają możliwość konfrontacji z cudownym, a jednocześnie wrogim światem Nowego Jorku. Żółwie Ninja cały czas muszą stawiać czoła groźnym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się przepyszną pizzą.

W kolejnej odsłonie tej kultowej animacji żółwie ściągną na miasto wielki kłopot. Rozlewając przez przypadek tajemniczy mutagen na całym Manhattanie, sprawią, że w mieście zaczną pojawiać się mutanty, które nie będą wcale pozytywnie nastawione do świata. Bracia będą musieli trzymać się razem, aby zwalczyć rozszalałe stworzenia.

Na specjalnej stronie poświęconej zielonym wojownikom co tydzień fani będą mogli zobaczyć różne ciekawostki poświęcone mutantom, z którymi Żółwie będą musiały się zmierzyć. Na http://turtles.nick.com.pl, będą dostępne filmy i dodatkowe materiały zza kulis. Znajdzie się też specjalny "plakat", na którym co tydzień będą pojawiać się złowrogie potwory zwalczane przez Leonarda, Raphaela, Michelangela i Donatella.

Zwiastun "Wojowniczych Żółwi Ninja" znajdziecie poniżej:


Emisja: niedziela, godz. 10:00
Powtórki: niedziela, godz. 18:30

Więcej o Nicku zawsze na www.nick.com.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/nickelodeonpolska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones