Żółwie Ninja, Jack Ryan i G.I.Joe znowu na ekranach

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C5%BB%C3%B3%C5%82wie+Ninja%2C+Jack+Ryan+i+G.I.Joe+znowu+na+ekranach-67112
Tak przynajmniej wynika ze słów Toma Dooleya, dyrektora operacyjnego Viacom. Poinformował on, że firma szykuje się do produkcji kilku filmów i wypuszczeniu ich nie wcześniej niż w ostatnim kwartale 2011 roku. Oto kilka z nich:"Star Trek 2" pojawi się w kinach prawdopodobnie 29 czerwca 2012 roku. Nad scenariuszem pracują Alex Kurtzman, Roberto Orci i Damon Lindelof, autorzy rebootu z 2009 roku. Na stołku reżysera studio ponownie widzi J.J.Abramsa, ale sam twórca jeszcze się nie zdecydował. Wiadomo na razie, że będzie producentem filmu.

O sequelach "G.I.Joe" i "Zoolandera"(!) wiadomo jeszcze mniej. Scenariusz do tego pierwszego filmu piszą Rhett Reese i Paul Wernick ("Zombieland"). Reżyserską i scenariopisarską pieczę nad przygodami przegiętego modela Zoolandera będzie sprawował z kolei Justin Theroux.

Powrót Jacka Ryana w "Moscow" wyreżyseruje Jack Bender ("Samotny strażnik") W tym reboocie, Jack Ryan będzie młodym ekonomistą pracującym w Moskwie dla jednego z najbogatszych oligarchów. Ten zamierza wykorzystać Amerykanina jako narzędzie finansowego ataku terrorystycznego, który ma zdestabilizować gospodarkę USA. Jack musi uciekać, ratować życie swoje i porwanej żony oraz oczyścić się z podejrzeń o terroryzm.

Obejrzymy jeszcze nowy film o "Wojowniczych Żółwiach Ninja". Rok temu Viacom wydał 60 milionów dolarów na prawa do marki. Należące do Michaela Baya Platinum Dunes pracuje właśnie nad scenariuszem. Piszą Art Marcum ("Iron Man") i Matt Holloway ("Punisher: Strefa Wojny").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones