"Zabójcza broń" powróci, ale bez Clayne'a Crawforda!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Zab%C3%B3jcza+bro%C5%84%22+powr%C3%B3ci%2C+ale+bez+Clayne%27a+Crawforda-128258
"Zabójcza broń" powróci, ale bez Clayne'a Crawforda!
Serialowy Roger Murtaugh dostanie nowego partnera. Stacja FOX na dzień przed ogłoszeniem jesiennej ramówki oficjalnie podała, że trzeci sezon "Zabójczej broni" powstanie. W obsadzie zabraknie jednak grającego jedną z głównych ról Clayne'a Crawforda.


Nową postać zagra Seann William Scott. Szczegóły nie są na razie znane. Dla gwiazdy cyklu "American Pie" będzie to pierwsza duża rola serialowa w karierze.

Stacja FOX odpowiedzialna jest za kilka szokujących serialowych decyzji, ale nie za tę. W tym przypadku o losie Crawforda przesądził producent - Warner Bros. TV. Wszystko z powodu zachowania aktora na planie serialu, które ponoć było nie do zniesienia. Miał był ciężki we współpracy i konfliktowy. Przez niego w połowie realizacji jednego z odcinków odszedł reżyser. Kiedy sam stanął za kamerą, naraził zdrowie Damona Wayansa. Sytuacja stała się krytyczna i groziła odejściem z serialu wystarczającej liczby osób, by serial został skasowany.

Crawford publicznie przyznał się do tego, że sprawiał problemy, choć jednocześnie starał się wyjaśnić motywy swojego zachowania. Publicznie przepraszał i wyrażał nadzieję na to, że otrzyma szansę. Po ogłoszeniu decyzji o jego usunięciu z serialu, aktor na Instagramie opublikował ten oto post:


Fani postaci Martina Riggsa tłumnie wyrazili swoje poparcie dla aktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones