Valak opęta telewizory i tablety! "Zakonnica II" wkrótce na VOD

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Zakonnica+II%22%2C+%C3%B3sma+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+cyklu+Obecno%C5%9B%C4%87%2C+wkr%C3%B3tce+na+platformach-152237
Valak opęta telewizory i tablety! "Zakonnica II" wkrótce na VOD
Choć "Zakonnica II" wciąż nieźle trzyma się w box offisie, to Warner Bros. nie zamierza dłużej czekać. Już wkrótce horror trafi na platformy streamingowe.

Kiedy "Zakonnica II" pojawi się na SVOD?"Zakonnica II" zadebiutowała w amerykańskich kinach 3 września. Jest to ósma część cyklu Obecność. Do dziś w USA horror zarobił 70 milionów dolarów. Zaś globalnie ma już na swoim koncie ponad 205 milionów. W tej chwili jest to więc szósta najlepiej sprzedająca się część cyklu.

Warner Bros. postanowił jednak, że wyłącznie kinowa dystrybucja zakończy się po miesiącu. Dlatego też cyfrowa dystrybucja rozpocznie się 3 października.

Oczywiście obecnie "Zakonnica II" będzie dostępna wyłącznie w serwisach SVOD, to znaczy, że za przywilej obejrzenia horroru trzeba będzie zapłacić. Kiedy film trafi na platformę Max, gdzie będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników tej platformy, tego na razie nie wiadomo.


O filmie "Zakonnica II""Zakonnica II" to kontynuacja filmu o granej przez Taissę Farmigę siostrze Irene. Jest rok 1956. We Francji w tajemniczych okolicznościach ginie ksiądz. Okazuje się, że nie jest to odosobniony przypadek. Władze kościelne obawiają się, że zło rozprzestrzenia się po świecie. Siostra Irene musi raz jeszcze stanąć oko w oko z potężną, mroczną siłą, znaną jako Valak.

"Zakonnica II" jest sequelem filmu "Zakonnica". Ten obraz był z kolei spin-offem/prequelem "Obecności 2". To w niej po raz pierwszy pojawił się Valak.

Zwiastun filmu "Zakonnica II"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones