"Zakonnica II" wkrótce będzie straszyć na Max. Znamy datę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Zakonnica+II%22+wkr%C3%B3tce+b%C4%99dzie+straszy%C4%87+na+Max.+Znamy+dat%C4%99-152527
"Zakonnica II" wkrótce będzie straszyć na Max. Znamy datę
"Zakonnica II" będzie straszyć na VOD jeszcze przed Halloween. Horror, który dostał 50-dniowe okno kinowe, już wkrótce trafi na platformę Max. 

Kiedy "Zakonnica II" trafi na HBO Max?


"Zakonnica II" trafi na HBO Max już 27 października. Do tej pory film był dostępny online, ale tylko w serwisach oferujących go za dodatkową opłatą. Przeczytaj: Valak opęta telewizory i tablety! "Zakonnica II" wkrótce na VOD.

W dystrybucji kinowej "Zakonnica II" na całym świecie zarobiła ponad 257 milionów, zajmując siedemnaste miejsce w światowym box offisie. Jak na razie wyprzedza takie horrory jak "Martwe zło: Przebudzenie" (aktualnie 24. miejsce), "Mów do mnie" (36. miejsce), "Egzorcysta papieża" (41. miejsce) czy "Piła X" (43. miejsce).

"Zakonnica II" jest sequelem filmu "Zakonnica". Ta produkcja była z kolei spin-offem/prequelem "Obecności 2". To w niej po raz pierwszy pojawił się demon Valak.

Zobacz zwiastun filmu "Zakonnica II"


"Zakonnica II" w reżyserii Michaela Chavesa trafiła na ekrany kin na początku września. W roli siostry Irene ponownie mogliśmy zobaczyć Taissę Farmigę. Do roli Valak, tytułowej demonicznej zakonnicy, powróciła Bonnie Aarons. Zobaczcie zwiastun: "Zakonnica II" to kontynuacja filmu o granej przez Taissę Farmigę siostrze Irene. Jest rok 1956. We Francji w tajemniczych okolicznościach ginie ksiądz. Okazuje się, że nie jest to odosobniony przypadek. Władze kościelne obawiają się, że zło rozprzestrzenia się po świecie. Siostra Irene musi raz jeszcze stanąć oko w oko z potężną, mroczną siłą, znaną jako Valak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones