Żółte Miniony z "Jak ukraść księżyc" we własnym filmie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C5%BB%C3%B3%C5%82te+Miniony+z+%22Jak+ukra%C5%9B%C4%87+ksi%C4%99%C5%BCyc%22+we+w%C5%82asnym+filmie-87322
Już niedługo animowany hit "Jak ukraść księżyc" doczeka się sequela. Tymczasem ogłoszono również, że planowana jest produkcja spin-offu. Jego bohaterami miałyby być urocze żółte stworki, które służyły Gru w pierwszej części. Film zadebiutowałby w 2014 roku.Będzie to oryginalna historia, w której pojawią się zarówno nowi bohaterowie, jak i postacie znane z "Jak ukraść księżyc". Główna rola przypadnie jednak żółtym sługusom. Scenariusz pisze Brian Lynch, a film wyreżyserują Pierre Coffin i Kyle Balda. Coffin współreżyserował pierwszą i drugą część do spółki z Chrisem Renaudem - obaj panowie udzielili również głosów żółtym Minionom. Balda był (razem z Renaudem) współreżyserem "Loraxa".

Miniony okazały się bardzo silnym narzędziem marketingowym. Zyskały popularność w różnych miejscach internetu, m.in. na Facebooku. W parku rozrywki w Orlando powstała nawet poświęcona im atrakcja "Despicable Minion Mayhem".

Sequel "Jak ukraść księżyc" oczekiwany jest w lipcu 2013. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones