Światowy box-office: Jak ukraść miliony dolarów

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C5%9Awiatowy+box-office%3A+Jak+ukra%C5%9B%C4%87+miliony+dolar%C3%B3w-66126
Po 15 tygodniach od premiery animacja "Jak ukraść Księżyc" wylądowała na pierwszym miejscu światowego box-office'u. Rezultat w wysokości 25,7 mln dolarów udało się uzyskać dzięki premierze na kilkunastu nowych rynkach. W sumie na koncie filmu znajduje się 168,6 mln.Oczko niżej znalazł się zwycięzca sprzed tygodnia, czyli "Jedz, módl się, kochaj". Ekranizacja bestsellera z Julią Roberts zarobiła przez weekend 13,3 mln, zaś jego łączne przychody wynoszą na dzień dzisiejszy 86,6 mln dolarów.

Najniższe miejsce na podium należało do "The Social Network". Komediodramat o początkach Facebooka od dnia premiery zdołał wyciągnąć z portfeli widzów 17,3 mln dolarów.

Czwarta pozycja przypadła "Legendom Sowiego Królestwa" (9,5 mln dolarów). Trójwymiarowa produkcja Warnera może pochwalić się łącznym rezultatem w wysokości 41,6 mln.

Pierwszą piątkę zamyka "Wall Street: Pieniądz nie śpi". Film Olivera Stone'a zarobił w ciągu trzech ostatnich dni 7,27 mln dolarów. Jego całkowite przychody wynoszą 49,4 mln dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones