Będzie kolejny "Bourne", "Złodziej tożsamości", "Mama" oraz "Śnieżka i Łowca"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+kolejny+%22Bourne%22%2C+%22Z%C5%82odziej+to%C5%BCsamo%C5%9Bci%22%2C+%22Mama%22+oraz+%22%C5%9Anie%C5%BCka+i+%C5%81owca%22-93360
Szef Universal Pictures Adam Fogelson w wywiadzie dla The Hollywood Reporter opowiedział o planach wytwórni na najbliższą przyszłość. Oto, czego możemy się spodziewać w kinach.

Wkrótce na ekranach pojawi się komedia "Złodziej tożsamości". Fogelson przekonuje, że wytwórnia jest zachwycona obrazem i już prowadzone są dyskusje na temat tego, co powinno się znaleźć w kontynuacji.

Fogelson twierdzi także, że studio zadowolone jest z wyniku "Dziedzictwa Bourne'a". Wpływy może nie były zbyt imponujące, ale i koszt był znacznie większy. Obraz otwiera drogę nie tylko do kontynuacji przygód Aarona Crossa, ale też do zaprezentowania kolejnych bohaterów egzystujących w tym samym uniwersum.

Możemy także spodziewać się powrotu Kristen Stewart do roli Śnieżki. Chris Hemsworth powinien też pojawić się w kontynuacji jako Łowca. Fogelson wątpi jednak, by sequel nakręcił Rupert Sanders.

Po sukcesie w amerykańskich kinach nikogo chyba nie dziwi informacja, że Universal zmierza zamienić "Mamę" w cykl horrorów. Jak na razie przeciwnikiem sequela jest reżyser Andrés Muschietti.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones