Będzie nowy serial z uniwersum "Stargate"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+nowy+serial+z+uniwersum+%22Stargate%22-124124
Studio MGM reanimuje serię "Gwiezdne wrota" i daje zielone światło na realizację 10-odcinkowego serialu "Stargate: Origins". Projekt zadebiutuje na nowej platformie cyfrowej Stargate Command.


Bohaterką serialu będzie ulubienica fanów Catherine Langford. "Stargate: Origins" przybliży nieznany etap jej życiorysu i związanego z nim niezwykłego portalu. Młoda Catherine spróbuje odkryć, co kryje się po drugiej stronie wrót, by ocalić Ziemię przed nadejściem mroku.

Scenariusz napisali Mark Ilvedson i Justin Michael Terry, a za kamerą stanie Mercedes Bryce Morgan. Produkcja ma ruszyć w przyszłym miesiącu.

Platforma Stargate Command ma być kompendium wiedzy o serii i zbierać materiały z jej niemal 25-letniej historii - w tym rzut oka za kulisy produkcji "Stargate: Origins".

***

Nowość! Showmax w Play - jeśli chcecie obejrzeć wszystkie odcinki ulubionego serialu na smartfonie w trakcie podróży lub wakacji, to już jest to możliwe. Teraz abonenci sieci Play mogą aktywować usługę Showmax za darmo na 12 miesięcy, więcej informacji znajdziecie na: http://promocje.play.pl/showmax/

Ponadto w ofercie STAN NIELIMITOWANY abonenci mają dostęp do usługi PLAY NOW. W ofercie znajdzie się 55 kanałów, w tym aż do 17 w cenie abonamentu np. History, TNT, Eleven Extra, Nickelodeon HD, Paramount Channel, czy BBC Lifestyle. PLAY NOW to także mnóstwo godzin wideo na żądanie: filmów, seriali, programów oraz dwa kinowe filmy w każdym miesiącu w prezencie. Szczegółowe informacje znajdziecie na: https://playnow.pl
Udostępnij: