Baron Cohen kontratakuje: "Dyktator" kontra "syjoniści" z Akademii

Collider, Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Baron+Cohen+kontratakuje%3A+%22Dyktator%22+kontra+%22syjoni%C5%9Bci%22+z+Akademii-82692
Zamieszania wokół Sachy Barona Cohena ciąg dalszy. Aktor przymierzał się do występu na Oscarach w stroju ze swojego nowego filmu "Dyktator" (poniżej dwa nowe zdjęcia bohatera). Wczoraj Akademia zabroniła mu jednak wstępu na ceremonię. Dziś z kolei na stronie filmu, będącej zarazem fałszywym blogiem ekranowego dyktatora, pojawił się intrygujący wpis. Oto on:"W piątek rano Admirał Generał Aladeen wyda oficjalne oświadczenie, w którym ustosunkuje się do decyzji Amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej i Syjonistów". Czy oznacza to, że aktor przystępuje do medialnej wojny z Akademią, czy jest to jedynie prowokacja? Jaka będzie treść owego "oświadczenia"?

Film opowiada heroiczną historię dyktatora, który ryzykuje życiem, aby demokracja nigdy nie zagościła w kraju, który z taką miłością gnębi.

Transmisję z gali wręczenia OSCARÓW 2012 będzie można zobaczyć tylko w CANAL+. Rozpocznie się o 2:30 w nocy z 26 na 27 lutego, a poprzedzi ją o 2:00 półgodzinna relacja na żywo z czerwonego dywanu sprzed Kodak Theatre oraz o 1:30 "Oscarowe studio" (również w 3D w CANAL+ 3D) - program Agnieszki Egeman, poświęcony tegorocznej edycji OSCARÓW. W tym roku jednym z gości "Oscarowego studia" będzie dziennikarz Filmwebu Michał Walkiewicz.

Co więcej, możecie typować swoich faworytów w oscarowej ankiecie, którą znajdziecie w zakładce OSCARY 2012.