Boże Narodzenie dla dorosłych. Oto zwiastun "Santa Inc."

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bo%C5%BCe+Narodzenie+dla+doros%C5%82ych.+Oto+zwiastun+%22Santa+Inc.%22-144642
Boże Narodzenie dla dorosłych. Oto zwiastun "Santa Inc."
Platforma HBO Max zaprezentowało zwiastun nowego serialu animowanego "Santa Inc.". I choć jest to produkcja świąteczna o Mikołaju, to jednak zdecydowanie nie nadaje się dla dzieci.

Zwiastun znajdziecie poniżej:


O czym opowiada "Santa Inc."?Akcja serialu rozgrywa się na Biegunie Północnym wśród elfów produkujących zabawki dla Świętego Mikołaja. Główną bohaterką jest Candy Smalls, jedna z najlepszych pracownic. Bohaterka marzy, że któregoś dnia zostanie pierwszą kobietą na stanowisku Świętego Mikołaja. Niespodziewanie jej marzenie może się ziścić. Oto bowiem tuż przed Bożym Narodzeniem następca Świętego Mikołaja odchodzi, skuszony bajeczną ofertą Amazonu...

Autorką "Santa Inc."  jest Alexandra Rushfield, scenarzystka serialu "Parks and Recreation". Głosu Candy Smalls użycza Sarah Silverman, a Świętemu Mikołajowi Seth Rogen. W obsadzie są również: Leslie Grossman, Gabourey Sidibe, Nicholas Braun, Craig Robinson, Joel Kim Booster i Maria Bamford.

"Santa Inc." składa się z ośmiu odcinków, które trafią na platformę HBO Max 2 grudnia.


Seth Rogen jako producent: co powstało dzięki niemu"Santa Inc." zostało wyprodukowane przez studio Point Grey Pictures, które Seth Rogen założył do spółki z Evanem Goldbergiem w 2011 roku. Wytwórnia specjalizuje się w produkcji filmów i seriali dla dorosłych.

Najważniejszymi filmami, jakie powstały dzięki Point Grey Pictures są: "To już jest koniec", "Sąsiedzi" i ich kontynuacja, "Sausage Party" i "Disaster Artist". Point Grey Pictures ma też na swoim koncie seriale "Kaznodzieja" i "The Boys".