Bradley Cooper zagłębi się w nową fabułę twórcy "Kroniki"

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bradley+Cooper+zag%C5%82%C4%99bi+si%C4%99+w+now%C4%85+fabu%C5%82%C4%99+tw%C3%B3rcy+%22Kroniki%22-116724
Bradley Cooper zagra główną rolę w filmie "Deeper". Za kamerą projektu stanie zaś Węgier Kornél Mundruczó, reżyser "Białego Boga".

GettyImages-493292648.jpg Getty Images © Neilson Barnard


Autorem fabuły jest Max Landis ("Kronika"). Scenarzysta jest ostatnio na fali. Niedawno Netflix kupił jego tekst "Bright" za 3 mln dolarów z zamiarem przerobienia go na swoje najdroższe widowisko (budżet ma wynieść 90 mln dolarów). Z kolei głównym producentem "Deeper" jest współscenarzysta "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" David S. Goyer.

Bohaterem "Deeper" będzie zhańbiony astronauta, który godzi się wziąć udział w misji zejścia na dno nowoodkrytego rowu oceanicznego, w którym może znajdować się najgłębszy punkt na Ziemi. Misja jest bardzo niebezpieczna, a astronauta szybko stanie na granicy wytrzymałości fizycznej i psychicznej, kiedy będzie się musiał zmagać z tajemniczymi siłami.

Landis również będzie jednym z producentów całości. Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia. Producenci chcą najpierw zapewnić sobie kontrakt z jedną z czołowych wytwórni, zanim ruszą z projektem.