Channing Tatum nowym Bondem? Aktor i reżyser "Bullet Train" pracują nad thrillerem szpiegowskim

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Channing+Tatum+nowym+Bondem+Aktor+i+re%C5%BCyser+%22Bullet+Train%22+pracuj%C4%85+nad+thrillerem+szpiegowskim+%22Red+Shirt%22-148488
Channing Tatum nowym Bondem? Aktor i reżyser "Bullet Train" pracują nad thrillerem szpiegowskim
źródło: Getty Images
autor: NBC
Channing Tatum będzie gwiazdą thrillera szpiegowskiego "Red Shirt". Za sterami produkcji stanie David Leitch ("John Wick"), z którym aktor miał już okazję pracować na planie akcyjniaka "Bullet Train". 

Czy "Red Shirt", nowy projekt Channinga Tatuma i reżysera "Deadpoola 2", zapoczątkuje franczyzę na miarę Jamesa Bonda?


Scenariusz "Red Shirt" napisał Simon Kinberg ("Sherlock Holmes", seria "X-Men"). Szczegóły projektu są na razie trzymane w tajemnicy, wiadomo jednak, że twórcy mają ambicję stworzyć nową franczyzę w stylu Jamesa Bonda. Channing Tatum nie tylko zagra główną rolę. Będzie także pełnił obowiązki producenta z ramiena swojej firmy Free Association. 

Najważniejsze role Channinga Tatuma


Channing Tatum zaczynał karierę od występów w teledyskach. Na wielkim ekranie po raz pierwszy pojawił się w dramacie sportowym "Trener". Przełomem w jego karierze była rola Tylera Gage'a w filmie "Step Up - Taniec zmysłów", do której powrócił w sequelu "Step Up 2". W swoim aktorskim CV ma role w takich filmach jak "21 Jump Street", "Świat w płomieniach", "Panaceum", "Ave, Cezar!", "Kingsman: Złoty Krąg", "Free Guy", "Bullet Train", "Pies" czy "Zaginione miasto". Wkrótce powróci do swojej najsłynniejszej roli, czyli striptizera Mike'a w filmie "Magic Mike: Ostatni taniec". Zobaczcie zwiastun filmu, który na ekrany kin trafi już w lutym przyszłego roku:  Skąd znamy David Leitcha?


David Leitch to amerykański reżyser specjalizujący się w kinie akcji. Na swoim koncie ma takie produkcje jak "John Wick", "Atomic Blonde", "Deadpool 2", "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" i "Bullet Train". Aktualnie pracuje na planie "The Fall Guy", czyli filmowej wersji popularnego w latach 80. serialu. Opowiada on o hollywoodzkim kaskaderze, który najlepsze lata kariery ma już za sobą. Zgadza się jednak na wznowienie współpracy z gwiazdorem , który zajął jego miejsce. Problem w tym, że aktor znika w tajemniczych okolicznościach... W obsadzie Ryan Gosling, Emily Blunt, Aaron Taylor-Johnson i Stephanie Hsu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones