Charlotte Le Bon zamiast Franceski Corney w trzecim sezonie "Białego Lotosu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Charlotte+Le+Bon+zamiast+Franceski+Corney+w+trzecim+sezonie+%22Bia%C5%82ego+Lotosu%22-154628
Charlotte Le Bon zamiast Franceski Corney w trzecim sezonie "Białego Lotosu"
źródło: Getty Images
autor: Arnold Jerocki
Charlotte Le Bon zastąpi Francescę Corney w trzecim sezonie "Białego Lotosu". Nie wiadomo, kim jest postać, w którą się wcieli. To już drugi recasting. Wcześniej twórcy pożegnali się z Milošem Bikoviciem. Przeczytaj: "Biały Lotos". Znaleziono aktora, który nie jest pupilem Putina.

Co wiemy o trzecim sezonie "Białego Lotosu"?


Według źródeł, na które powołuje się Deadline, twórcy "Białego Lotosu" uznali, że postać, którą miała zagrać Francesca Corney, powinna być nieco starsza. HBO nie odniosło się do sprawy.

Zdjęcia rozpoczęły się w lutym w Tajlandii. Twórcy zawitali z kamerami na wyspę Koh Samui, a także do Phuket i Bangkoku. Fabuła nowych odcinków trzymana jest na razie w tajemnicy, ale wiemy, że wśród bohaterów znajdą się tym razem m.in. patriarcha rodziny, aktorka, menedżerka korporacji, grupa matek oraz jogin.

W obsadzie znaleźli się znana z pierwszego sezonu Natasha Rothwell, a także Carrie Coon, Michelle Monaghan, Leslie Bibb, Parker Posey, Walton Goggins, Scott Glenn, Aimee Lou Wood, Patrick Schwarzenegger, Jason Isaacs, Christian Friedel, Dom Hetrakul, Sarah Catherine Hook, Sam Nivola, Morgana O’Reilly, Lek Patravadi, Shalini Peiris, Tayme Thapthimthong, Nicholas Duvernay i Arnas Fedaravičius.

Skąd znamy Charlotte Le Bon?


Charlotte Le Bon to urodzona w Kanadzie aktorka. Mogliśmy zobaczyć ją w takich produkcjach jak "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości", "Yves Saint Laurent", "Podróż na sto stóp", "The Walk. Sięgając chmur", "Dzień Bastylii" czy "Przyrzeczenie". Ostatnio wystąpiła m.in. w horrorze "Fresh" i serialu "C'est comme ça que je t'aime". 

"Biały Lotos" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym drugi sezon "Białego Lotosu" recenzują Dorota Kostrzewa i Julia Taczanowska: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones