Chcecie więcej "Planety Małp"? Może ich być nawet 5

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chcecie+wi%C4%99cej+%22Planety+Ma%C5%82p%22+Mo%C5%BCe+ich+by%C4%87+nawet+5+%E2%80%93+Filmweb-155513
Chcecie więcej "Planety Małp"? Może ich być nawet 5
Amanda Silver i Rick Jaffa, duet scenarzystów, którzy stworzyli fabuły dwóch pierwszych części cyklu zapoczątkowanego przez "Genezę Planety Małp", ujawnili, że kiedy rozpoczynali prace nad filmem, mówiło się o łącznie dziewięciu częściach nowego cyklu. Wychodzi więc na to, że może nas czekać jeszcze 5 sequeli!

Dziewięć "Planet Małp" – czy to się uda?


Jaffa – który przy "Królestwie Planety Małp" pełni funkcję producenta – powiedział coś, co może ucieszyć miłośników nowego cyklu:

Wyobrażałem sobie 9 filmów. Nie wiem, czy tyle powstanie. Byłoby wspaniale. Rozmawialiśmy nie tylko z Wesem (reżyser – przypis red.), Joshem (scenarzysta – przyp. red.) i Joe Hartwickiem Jr. (producent – przyp. red.), ale także ze Stevem Asbellem i Scottem Aversano z 20th na temat tego, jakie mogą być te kolejne filmy.

Jak dotąd nie ogłoszono oficjalnych planów dotyczących kolejnych części. Po obejrzeniu "Królestwa Planety Małp" można jednak z pewnością powiedzieć, że w tej historii jest potencjał na sequele. 

"Geneza Planety Małp"

"Królestwo Planety Małp" – fabuła i zwiastun


W świecie zdominowanym przez żyjące w harmonii małpy ludzie zostali zepchnięci na margines. Gdy nowy przywódca małp buduje swoje imperium, młody samiec wyrusza w niezwykle trudną podróż, która zmieni jego dotychczasowe wyobrażenie o przeszłości, a nowe decyzje wpłyną na przyszłość zarówno małp, jak i ludzi.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones