MOVIE SIĘ: Małpy rządzą? Recenzujemy "Królestwo Planety Małp"

Filmweb autor: , , /
https://www.filmweb.pl/news/Recenzujemy+%22Kr%C3%B3lestwo+Planety+Ma%C5%82p%22-155490
MOVIE SIĘ: Małpy rządzą? Recenzujemy "Królestwo Planety Małp"
źródło: Materiały prasowe
"Królestwo Planety Małp" od dzisiaj w kinach. W najnowszym odcinku programu "Movie Się" rozmawiamy o tym, jak udał się powrót serii pod kierownictwem nowego reżysera, którym jest znany z serii "Więzień labiryntu" Wes Ball. Film recenzują Julia Taczanowska, Łukasz Muszyński i Jakub Popielecki.
  

MOVIE SIĘ: Oceniamy "Królestwo Planety Małp"
O filmie "Królestwo Planety Małp""Królestwo Planety Małp" powiązane jest z trylogią zakończoną filmem "Wojna o planetę małp". Akcja rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w tamtym widowisku. Powstało wiele małpich społeczności. Niektóre małpy w ogóle nie słyszały o Caesarze. Inne tak przekształciły jego nauki, by stanowiły fundament kwitnącego imperium. Tymczasem ludzie zostali zredukowani do zdziczałej, prymitywnej egzystencji.I wtedy pojawia się wśród małp przywódca, który zniewala inne małpie plemiona i zmusza je do odkrywania zapomnianych ludzkich technologii. Inna małpa po tym, jak jest świadkiem upadku swego ludu, wyrusza na wyprawę, by odnaleźć wolność. Kluczem w tej wyprawie okaże się młoda samica homo sapiens. Ta jednak ma własne plany.

Reżyseruje Wes Ball, scenariusz napisał Josh Friedman, a w obsadzie znaleźli się Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon i William H. Macy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones