FOTO: Tyler Rake już gotowy do walki w sequelu. Jest na co czekać?

EW, MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Hemsworth+jako+Tyler+Rake+na+zdj%C4%99ciu+z+filmu+platformy+Netflix+%22Extraction+2%22-148900
FOTO: Tyler Rake już gotowy do walki w sequelu. Jest na co czekać?
Tyler Rake powraca na ekrany. Kontynuacja przygód tytułowego najemnika zadebiutuje na Netfliksie w przyszłym roku. W ramach zapowiedzi nadchodzących premier udostępniono nowe zdjęcie głównego bohatera, prezentujące Chrisa Hemswortha w kostiumie:


"Tyler Rake 2" – co wiemy o filmie?Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie filmu: […] Po wydarzeniach z pierwszej części, które niemal kosztowały go życie, Rake, australijski najemnik specjalizujący się w tajnych misjach, powraca, aby wykonać nowe zadanie. Tym razem musi uwolnić z więzienia udręczoną rodzinę bezwzględnego gruzińskiego gangstera.

Od zapowiedzi nie stroni także reżyser filmu. Ta następna misja będzie ucieczką – przyznał Sam Hargrave ale przede wszystkim największym, najbardziej zabójczym i niebezpiecznym przedsięwzięciem, w jakim udział brał Rake. Mamy walki na pięści, pościgi samochodowe, eksplozje, pociągi, helikoptery, chwalił się. To jak fantazja fanów kina akcji – albo przynajmniej nasza, ludzi, którzy je tworzą.

Producentami "Tyler Rake 2" są Joe (scenarzysta pierwszej i drugiej części) i Anthony Russo, którzy współpracowali z Netfliksem przy widowisku "Gray Man"."Tyler Rake: Ocalenie" – o czym opowiada film?Pierwszy film był ekranizacją komiksu Andego Parksa "Ciudad". Tyler Rake (Chris Hemsworth) to nieustraszony najemnik, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake'a i porwanego chłopca.

Film okazał się niekwestionowanym sukcesem platformy – w ciągu pierwszych 28 dni od premiery oglądano go przez ponad 231 milionów godzin. Do dziś to szósty wynik wśród anglojęzycznych filmów, które pojawiły się na Netfliksie. W rankingu prowadzi "Czerwona nota", film akcji z Dwayne'em Johnsonem, Gal Gadot i Ryanem Reynoldsem, który przyciągnął oglądających przed ekrany na 364 miliony godzin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones