Christina Applegate i Linda Cardellini w nowym serialu oryginalnym Netflix

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Christina+Applegate+i+Linda+Cardellini+w+nowym+serialu+oryginalnym+Netflix-132497
Już 3 maja na Netflix premiera nowego serialu z Christiną Applegate i Lindą Cardellini w rolach głównych. 


Jen (Christina Applegate) to cyniczna wdowa, która próbuje pogodzić się z nagłą śmiercią swojego męża. Z kolei Judy (Linda Cardellini), która także niedawno przeżyła tragiczną stratę, jest urodzoną optymistką i wolnym duchem. Kiedy kobiety spotykają się na zajęciach grupy wsparcia, mimo zupełnie różnych osobowości, zostają przyjaciółkami. Podstawą ich relacji jest wspólna miłość do wina, ciastek i seriali. Judy przez cały czas desperacko próbuje ochronić Jen przed zaskakującą tajemnicą, która mogłaby całkowicie odmienić jej życie.

"Już nie żyjesz" to wciągająca czarna komedia, która przybliża widzom prawdziwie bolesne i zaskakująco zabawne aspekty żaloby, straty i wybaczania.

Twórczynią i producentką wykonawczą serialu jest Liz Feldman ("Dwie spłukane dziewczyny", "One Big Happy"). Występują: Christina Applegate (Jen), Linda Cardellini (Judy), James Marsden (Steve), Ed Asner (Abe) oraz Brandon Scott (Nick). Jessica Elbaum (Gloria Sanchez Prods.), Christie Smith i Christina Applegate pełnią funkcję producentów wykonawczych wraz z Adamem McKay i Willem Ferrellem z Gloria Sanchez Productions.

"Już nie żyjesz" to produkcja CBS Television Studios dla Netflix.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu: 

 

Oraz zapowiedź wideo:

Udostępnij: