Christina Applegate kończy z aktorstwem, ale wróci jako Kelly Bundy

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Christina+Applegate+nie+wr%C3%B3ci+przed+kamer%C4%99%2C+ale+zdubbinguje+animowany+%22%C5%9Awiat+wed%C5%82ug+Bundych%22-150651
Christina Applegate kończy z aktorstwem, ale wróci jako Kelly Bundy
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Christina Applegate zapowiedziała, że - po tym jak padł ostatni klaps na planie serialu "Już nie żyjesz" - najprawdopodobniej skończy z aktorstwem - przynajmniej przed kamerą. Wpływ na decyzję miał fakt, że aktorka choruje na stwardnienie rozsiane.

Christina Applegate żegna się z planem filmowym?
Laureatka Emmy za gościnny występ w "Przyjaciołach" i gwiazda serialu "Świat według Bundych" opowiedziała o pracy nad ostatnim sezonem "Już nie żyjesz", sugerując, że będzie to jej ostatnia rola - przynajmniej przed kamerą.

Prawdopodobnie nie będę już pracować przed kamerą, ale cieszę się, że na ostatniej prostej zagrałam z osobą, która jest najlepszą aktorką, z jaką kiedykolwiek pracowałam - jeśli nie najlepszą osobą, jaką znałam, powiedziała Applegate o współpracy z Lindą Cardellini.

Koniec pracy przed kamerą nie oznacza jednak pożegnania z aktorstwem: Nie wyobrażam sobie teraz pracy na planie. To choroba, która się posuwa. Nie wiem, na ile mi się pogorszy. Mogę jednak robić dubbing, bo muszę utrzymać rodzinę i pozostać aktywna umysłowo.W 2022 roku ujawniono, że w przygotowaniu jest serial animowany oparty na hicie "Świat według Bundych". Jeśli projekt powstanie, Applegate użyczy głosu postaci Kelly Bundy, w którą wcielała się w sitcomie.

Nie mogę powiedzieć wiele. Wiem tylko tyle, że cała nasza czwórka bierze w tym udział. Decyzja o realizacji nie zależy jednak od nas, więc chwilowo po prostu czekamy, zdradziła aktorka.

Rodzina Bundych powróci?Sony Pictures Television pracuje and programem już od jakiegoś czasu. Producentom udało się przekonać do powrotu całą czwórkę odtwórców głównych ról. Głosu animowanym członkom rodziny Bundych użyczą więc: Katey Sagal, Ed O'Neill, Christina Applegate i David Faustino.

Wiadomo też, kto będzie showrunnerem nowego show. Rolę tę objął Alex Carter, scenarzysta i współproducent innego animowanego hitu, "Głowa rodziny".

Na razie nie wiadomo jednak, która stacja (lub platforma) będzie emitować animowane "Married... With Children". Naturalnym domem wydaje się FOX.

O serialu "Świat według Bundych"

"Świat według Bundych" to najdłużej emitowany aktorski serial komediowy w dziejach telewizji Fox. Realizowany w latach 1987-1997 program opowiadał o tytułowej dysfunkcyjnej rodzinie, w skład której wchodzili: sfrustrowany sprzedawca butów Al, jego leniwa, bezrobotna żona Peggy, inteligentny, mający obsesję na punkcie seksu syn Bud oraz prowadząca bujne życie towarzyskie i erotyczne córka Kelly.

Serial animowany nie jest pierwszym podejściem Sony Pictures Television do odświeżenia tytułu. W 2014 roku, po ogłoszeniu, że "Pełna chata" doczeka się sequela, studio planowało nowy aktorski serial. Bud miał być w nim rozwiedzionym mężczyzną wracającym na stare śmieci. Z kolei Al i Peggy w Las Vegas wydawali na prawo i lewo pieniądze, które wygrali na loterii.

Projekt nosił tytuł "Bud" i nie doczekał się realizacji, ponieważ sprzeciw zgłosił syn jednego z twórców oryginału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones