Colin Farrell prywatnym detektywem w Hollywood. Zwiastun "Sugar"

https://www.filmweb.pl/news/Colin+Farrell+prywatnym+detektywem+w+Hollywood.+Zwiastun+%22Sugar%22%2C+serialu+AppleTV%2B-154443
Colin Farrell prywatnym detektywem w Hollywood. Zwiastun "Sugar"
Jak wiadomo, Colin Farrell jest gwiazdą serialu HBO "The Penguin". Nie wszyscy może pamiętają, że nie jest to jedyny serialowy projekt aktora. AppleTV+ postanowiło przypomnieć, że gra również w "Sugar". Platforma właśnie ujawniła pierwszy zwiastun.

"Sugar" - co wiemy o serialu Apple'aTwórcą serialu jest Mark Protosevich. To jego powrót do Hollywood po dziesięcioletniej przerwie. Jego ostatnim scenariuszem był "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa".

Za reżyserię odpowiada z kolei Brazylijczyk Fernando Meirelles. Ma on na swoim koncie nominacje do Oscara (za "Miasto Boga") i Złotego Globu (za "Wiernego ogrodnika").

Colin Farrell wciela się w postać imieniem John Sugar. To prywatny detektyw z Los Angeles. Aktualnie zajmuje się sprawą zniknięcia Olivii Siegel, wnuczki legendarnego hollywoodzkiego producenta Jonathana Siegela. Śledztwo prowadzi Sugara do odkrycia wielu rodzinnych tajemnic Siegelów. Część z nich jest całkiem świeżych, część wydawała się dawno pogrzebana.

Serial "Sugar" składa się z ośmiu odcinków. Premiera zapowiedziana jest na 5 kwietnia.

Zwiastun serialu "Sugar"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones