SERIAL KILLERS: "Sugar" - pierwsze wrażenia z serialu z Colinem Farrellem

Filmweb autor: , /
https://www.filmweb.pl/news/Colin+Farrell+i+%22Sugar%22+-+oceniamy+pierwsze+odcinki-155225
SERIAL KILLERS: "Sugar" - pierwsze wrażenia z serialu z Colinem Farrellem
źródło: Materiały prasowe
Czy lubicie cukier? Jesteśmy już po czterech odcinkach serialu "Sugar". Gwiazda produkcji platformy Apple TV+ jest Colin Farrell, który wciela się w prywatnego detektywa badającego sprawę zniknięcia ukochanej wnuczki hollywoodzkiego producenta. O serialu rozmawiają Dorota Kostrzewa i Łukasz Muszyński.

SERIAL KILLERS: Pierwsze wrażenia z serialu "Sugar"
O czym opowiada serial "Sugar" z Colinem Farrelem?Twórcą serialu jest Mark Protosevich. To jego powrót do Hollywood po dziesięcioletniej przerwie. Jego ostatnim scenariuszem był "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa".
 
Za reżyserię odpowiada z kolei Brazylijczyk Fernando Meirelles. Ma on na swoim koncie nominacje do Oscara (za "Miasto Boga") i Złotego Globu (za "Wiernego ogrodnika").


Colin Farrell wciela się w postać imieniem John Sugar. To prywatny detektyw z Los Angeles. Aktualnie zajmuje się sprawą zniknięcia Olivii Siegel, wnuczki legendarnego hollywoodzkiego producenta Jonathana Siegela. Śledztwo prowadzi Sugara do odkrycia wielu rodzinnych tajemnic Siegelów. Część z nich jest całkiem świeżych, część wydawała się dawno pogrzebana.

Serial zadebiutował na platformie Apple TV+ 5 kwietnia. Pierwszy sezon liczy sobie osiem odcinków i zakończy się 17 maja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones